Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős gyerekeknek hány fakkos...

Elsős gyerekeknek hány fakkos iskolatáskát érdemes venni? Egy nagyobb v 2-3?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Én minimum ketteset vettem anno.

Már csak olyan megfontolásból is, hogy a nasit, vagy a rajz vagy bármi egyéb "veszélyesebb" dolgot, külön tudjon pakolni a könyveitől, füzeteitől.

2020. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Egy. Úgyis minden egybe dobál majd, hacsak nem kis rendmanias már most.
2020. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk a kaját jobb külön rekeszbe rakni igen.
2020. júl. 27. 08:39
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Érdemes lenne megkérdezni, hogy cipelik-e a cuccot, vagy otthagyják a suliban? Nálunk otthagyták. Akkor nem kell nagy táska.
2020. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Az ennivalót külön rekesz helyett érdemes kemény műanyag uzsonnasdobozba tenni.
2020. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

egyterű doboztáskát vettem, aminek a hátuljában volt egy elválasztó lap, amibe a könyveket/füzeteket bele lehetett állítani, hogy ne dőljön el. Eldőlt, mert a gyereket pint nem érdekelte, hogy olyan is van benne.

Amúgy persze volt több kisebb zsebe, ezekben én szortíroztam szét az esővédőt, zsebkendőt, gyógyszert, pénztárcát, ilyesmiket. Kulacstartó is volt az oldalán, de az uzsisdoboza nagy bumszli volt, így az a táska fő rekeszébe került.

2020. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Kb egyik gyereket sem érdekli, hogy mit hova kellene pakolni a táskában, így max addig van benne minden a "helyén", amíg anyuka pakol be reggel. Délutánra minden egybe van ömlesztve, már az is csoda, ha a ceruzákat mind a tolltartoba teszi. A hatalmas uzsonnasdoboz valoiban rengeteg helyet foglal el, de így legalább 10 esetből mondjuk úgy 5ben észébe jut a gyereknek, hogy oda teszi a maradékot és nem kenődik a majkremes kenyér rá a matekfuzetre
2020. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem minden gyerek neveletlen, vagy ütött az anyjára, de mindegy.
2020. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az első 2 évre a dobozos volt a kötelező, amin van egy nagy fakk és egy kisebb a tolltartónak.

Pl: [link]


A tízórait érdemes uzsonnás dobozba rakni.

2020. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

8!


Eszem azt az okos kis fejedet, ezt a csodás mondatot egyedül okoskodtad ki? Képzeld, nem egy elsőst láttam már életemben, jopár évig dolgoztam általános iskolaban. Ritka volt az a gyerek, aki nem bedobálta a cuccait a táskába a nap végén. Kb 100 gyerekre egy jutott, aki rendesen bepakolt. A többséget figyelmeztetni kellett, hogy zárja le az üveget, mielőtt a táskába teszi és a szendvicset is inkább a dobozba tegye. Miután reggelente mind tökéletesen rendezett táskával érkezett egyértelmű, hogy a dobálás nem az anyjuk jellemezője és a neve,etzlensegnek sincs köze ahhoz, hogy kicsik még és nem figyelnek ah ilyenekre.

2020. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!