Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogyan oldjátok meg a Covid...

Hogyan oldjátok meg a Covid alatt?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akiknek van kisiskolás gyereke. Ősztől megint zárva lesznek az iskolák, valószínűleg az egész évben. Hova teszitek a gyereket, ha dolgozni jártok?

2020. aug. 7. 23:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Én gyerekem 10 éves, egyedül nevelem. Sajnos nem tudom másképp megoldani, mint hogy egyedül van otthon. Ez van tavasz óta.
2020. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
38%

Jaj tényleg basszus szeptembertől jön vissza ez a hazugság 😠

Anyosnál vagy szülőknél.

2020. aug. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy meglépik megint. Ott zárnak csak, ahol gócpontok lesznek. A párommal saját vállalkozásban dolgozunk, így megoldjuk nehezen, nincsenek nagyszülők, úgyhogy már 5 hónapja ő viszi az oroszlán részét. Remélem lesź, mert a gyerekeknek se jó ez.
2020. aug. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
85%

Én is úgy hallottam, hogy nem lesznek zárva ameddig a helyzet nem rosszabbodik jelentősen. (Mondjuk nem vagyok politikus.)


Én inkább arra gondoltam, hogy azok hogy oldják meg akik most mennek általános iskolába. Akiket meg kell tanítani olvasni és írni. Na az a digitális oktatásban hogy fog működni?


Középiskolában még ehh.. megoldható ez és egyetemeken is, de általános alsóban a nagyobb szívás.

2020. aug. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 babyboom567 ***** válasza:
88%

Nem állíthatják le a gazdaságot ilyen hosszú időre, az kb államcsőd, meg lázadás lenne.

Hát nekem nem iskolás, hanem egy 3,5 éves fejlesztésre szoruló gyerekem van, most kezdené a fejlesztő ovit.

Úgy készülünk,hogy vettünk itthonra fejlesztő dolgokat,csepphintát,illetve keresek délutáni részmunkaidős állást(az enyém márciusban megszűnt,a vállalkozásba ami tervbe volt, nem merünk belekezdeni,a férjem dolgozik, végig dolgozott szerencsére)

Mi felkészülünk, de bizakodunk is.

2020. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
53%
Én itthon dolgozom 6 órában, a férjemnek saját cége van, így megoldottuk simán eddig is, de nagyon nem várjuk, mert nem mindegy, hogy nyugodtan el tudom-e végezni napközben a feladataimat, vagy közben azt hallgatom, ahogy apjukkal a szorzótáblát kántálják...
2020. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
45%
Otthonról dolgozom.
2020. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Szeptember elejèn születik a kicsi, a fiam pedig màsodikba megy, hàt elàsom magam a kert vègèben, ha nem lesz suli az biztos. Itthon leszek nyilván a baba miatt, de azt, hogy újszülött mellett mèg egy kisiskolàst is èrdemben oktassak kizàrtnak tartom. Honnan veszed egyébkènt hogy nem lesz iskola, ràadàsul egész èvben? Szerintem ezt nem merik meglèpni, belebuknànak.
2020. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nincs ilyen korú gyerekem, de nálunk a munkahelyen sokan elmentek home office-ba. Ami tulajdonképpen azt jelentette 2+ iskolás gyerek esetén, hogy semmit nem dolgoztak (no offense, nem az ő hibájuk, én 110%-ban megértem!)... Én nem hiszem, hogy ezt bevállalják újra, mert újabb munkahelyek ezrei, tízezrei mennek a levesbe. A gócpontokban lehet időszakos bezárás, de nem hiszem, hogy ezt a digitális bohóckodás fogják folytatni.
2020. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
15%
Eleget tanultam, így megengedhetem magamnak, hogy itthonról dolgozzak.
2020. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!