Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Olyan szülők akik külföldön...

Olyan szülők akik külföldön élnek és ott járatják iskolába a gyereküket(eiket). Külföldön is olyan sok mérgező, káros személyiségű tanár van mint itthon?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Melyik külföldön, kisbogár?


Ha Ny-Európára gondolsz, ott szerencsére a szar is rózsaszín és illatos.

2020. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Mindenhol vannak ilyen emberek. De tény, hogy Mo. kimagasló ebben. Szeretnek gáncsoskodni.
2020. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, nyugatra eu-ra gondoltam. Miért mit gondoltál Fekete-Afrika oktatási helyzetére vagyok kíváncsi?
2020. szept. 24. 10:43
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Ki tudja. Aki képes úgy feltenni egy kérdést, hogy "külföldön", az más galádságokra is képes.
2020. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Igen, én is szoktam ilyenkor írni, hogy olyan nincs, hogy Külföldország.

És Nyugat-Európa sem egységes. Arról nem is beszélve, hol húzzuk meg a határait. Csehország még nyugat? És Szlovákia? És Lengyelország? Mi a helyzet Svájccal, amelyik nem EU-tag? És Izlanddal?

Ha pedig általában csak külföldről beszélünk, abba igen, beletartozhat Fekete-Afrika is. De pl. Japán vagy Kína is, amelyik kulturálisan nagyon más, mint Európa.

Aztán ott van még Kanada és az Egyesült Államok is, amelyek nemcsak nagyon eltérnek tőlünk kulturálisan, de - mivel óriási országok - azokon belül is óriási különbségek vannak.

2020. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Igen, elég sok, ez ország függő.

Mi Angliában és Németországban éltünk összesen 20 évet, hát igen, tudnék mesélni, semmivel sem különbek, sőt.. De ott is vannak jól, ahogy itt is rosszak. Nem lehet egy országra levetíteni.

2020. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

ez NEM ország függő


A lényeget kihagytam.

2020. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Vagy esetleg azt akarta kihozni belőle, amit följebb már írtak, hogy nyugaton a sz.. is rózsaszínű és illatos.

Valahogy mi, válaszolók nem voltunk partnerek ehhez. :-))))))))

2020. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elég lett volna annyit írni, hogy nem, nyugat eu-ban is van sok kekec tanár. Azt is tudomásul tudtam volna lenni, a sok oksotóni hangnemű válaszoló nélkül.
2020. szept. 24. 13:31
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
A magyar helyzet sem egy leányálom, de Angliában pl. van állami és van fizetős iskola. A fizetős ára sok mindentől függ, de azért nem túl olcsó. Viszont ha nincs pénzed és a gyereked államiba jár az kb. semmire nem elég. Olyan alacsony a szint, hogy alig lesz esélye továbbtanulni. Esetleg akkor, ha te magad is mint szülő odateszed magad és nagyon hajtod, de akkor se lesz egyszerű.
2020. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!