Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogy vagytok azzal, hogy az...

Hogy vagytok azzal, hogy az iskolába nem lehet rövidnadrágba menni?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok és próbálják nyomatékosítani, hogy nem lehet rövidnadrágba járni iskolába. Szerintem egyáltalán nem jogos, ezzel csak azt érik el hogy a gyerekek nem fogadják el a külsejüket.

2020. szept. 25. 19:54
A kérdező szavazást indított:
Szerintem helyes
Ellenzem
112 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%
Mért nem lehet? 😯
2020. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
7%
#1 azért, mert nem tudsz írni. úgy írják, hogy MIÉRT!!
2020. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
72%

Nem fogadják el a külsejüket, ha normálisan fel kell öltözniük?

Nekem ez olyan olcsó érvnek tünik arra, miért is jó ha egy tini kiteheti magát közszemlére.

Annyira divatos most ez a szöveg, hogy még lesz, aki be is veszi, hogy a tini léleknek erre van szüksége a normális fejlődéshez.


Én úgy gondolom, középiskolában már el kell kezdeni hozzászoktatni a fiatalokat a munka világához. Nem arra gondolok, hogy dolgozzanak. Hanem arra, hogy hova hogyan illik felöltözni; kivel hogyan illik beszélni stb.

2020. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
73%
Miért mi a baj a suliban a rövidnadrággal? Sok munkahelyre is lehet rövidnadrágban menni.
2020. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
86%
Én nem értem miért ne lehetnének a gyerekek rövidgatyában ha mondjuk 30 fok van. Leszögezném, a rövidgatya nem egyenlő a fenékmutogatós nadrággal. Egy rövidnadrág teljesen elfogadható viselet szerintem.
2020. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
42%
Hat a gimnazistakat tipikusan a fenekmutogatos rovidnadragban lehet latni. Szerintem is erdemes elkezdeni raszoktatni oket hogy kesobb akarhol dolgoznak vagy munkaruha lesz vagy irodai dress code.
2020. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
90%

Erről még nem is hallottam, hogy valahol az iskola megtiltja a rövidnadrág viselését. Egy kimondottan elit gimnáziumba járok, mégsem szólnak bele a diákok öltözködésébe a tanárok (maximum a tipikus vaskalapos kádáristák, de szerencsére ők már "kihalófélben" vannak a suliból). Persze, ha valakinek sikerül k_rvásan felöltöznie, annak jelzi az osztályfőnök, hogy figyelj Barbi, ez nem diszkó, hanem iskola, viszont alapesetben teljesen mindegy a tanerőnek, hogy ki mit vesz fel, hogyan sminkel, festi a haját stb. Szép is lenne, ha az altos diákokat hazaküldenék, vagy éppen májusban minden második embert, mert merészelt nem megsülni a 30 fokokban. :D


17/L

2020. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
85%
Melyik gimnázium ez ? :D én a Lovassyba jártam , az egyik legerősebb az országban és igen elég kemény suli sokan kihullanak de az öltözködésünkbe még a 76 éves tanárom se szólt bele :D
2020. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
#3 A rövidnadrág és a trikó szerintem nem egyenlő a magamutogatással, ha valaki abban érzi jól magát. Nem apácazárdák az iskolák, életre kéne nevelni, hogy ne ítéljük el az embereket.
2020. szept. 25. 20:17
 10/43 anonim ***** válasza:
78%
Megjegyzés: dolgoztam gyárban, ahol előírás volt a hosszú, nem farmer anyagú, fémet nem tartalmazó nadrág. Szerintetek volt bárki is, aki komolyan vette? Pedig nem egy mucsacsörögei cégről van szó, hanem egy nemzetközileg is ismert gyárról. :D Vagy ha volt netán olyan ember, aki hajlandó volt a 40 fokban bent rohadni hosszúnadrágban, az mind diák volt, szóval elég legyen a képmutatásból. :D
2020. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!