Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lehet órai viselkedésért...

Lehet órai viselkedésért dogát írni?

Figyelt kérdés
Az odadobtak nekem egy papírgalacsínt én meg visszadobtam és iratott velünk ezért egy dolgozatot ami persze mindenkinek 1-es lett. (csak egy páran írtunk akiket valamit csináltak) Szóval lehet ilyet ezért figyelmeztetést kéne beírni nem dolgozatot iratni..??

2020. okt. 7. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Ezt csak beképzeled. Véletlen egybeesés.
2020. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Igen lehet és hidd el, hogy ezeken később röhögni fogsz.
2020. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Vagy egy életre megutálod a hiperaktív hulyegyereket aki miatt nyolc évig kapsz otthon.
2020. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Persze hogy lehet, olyan mintha feleltetne néhányatokat, csak nem szóban hanem írásban.

Feleltetni is bármikor joga van.

Majd legközelebb talán az órára figyeltek és nem szórakoztok. Nem a csúnya, gonosz tanárt kell démonizálni hogy miylen szemét hanem rendesen helytállni, mert nektek gyakorlatilag ez a munkátok jelenleg, a tanulás. Visszasírod még a sulis éveket.

2020. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, írásbeli számonkérés címszó alatt. Olyan, mint a szóbeli felelet, azt se jelentik be előre és csak néhányan, jobb esetben csak egy fő felelnek.
2020. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha figyelmeztetést ír be, abból nem tanulsz. Ebből talán igen. Ha már annyit elér, hogy következő órán odafigyelsz, és ha eléd kerül egy papírgalacsin, csak szünetben veszed fel, akkor máris nyert, és persze te/ti is.

Ez is egyfajta motiváció. Megteheti, mert nincs ellene törvény, akkor feleltethet (szóban vagy írásban), amikor akar. Ha el akarod/akarjátok kerülni az egyest, akkor ne szórakozz mással órán.


De van egy másik megoldás ellene: Tanulj minden órára 110 %-osan, így ha írat is veled, te csak jól jársz. Vagy a tanulás nem olyan mókás dolog, mint a papírgalacsin?

2020. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Írásbeli felelet. Teljesen mindegy, mi az oka, lehet íratni röpdolgozatot bármikor.
2020. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Amíg a padban ülsz, addig csak szívni tudsz. Ezt jól jegyezd meg.


Ha a tanár meg akar buktatni, meg tud. Ha rossz kedve van, minden probléma nélkül kitudja rajtad tölteni, stb...

2020. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen, már harminc éve is volt, amikor én jártam iskolába. És nem lett mindenkinek egyes, nekem például ötös lett. Na nem is miattam rágott be a tanár aznap.
2020. okt. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Még volt esze a tanárnak. Sokan magatartás miatt beírnak egy egyest a szaktantárgyból, na, azt nem lehet. Viszont írásbeli felelet bármikor lehet, és ha nem ment, hát ez van. Nem túl korrekt egyébként, de a tanároknak már szinte semmi fegyelmezési eszköz nem maradt a kezében.
2020. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!