Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A pszichológiával szeretnék...

A pszichológiával szeretnék foglalkozni a későbbiekben, vagy az emberi viselkedéssel-gondolkodással. Ehhez, Magyarországi iskolákat/ képzéseket tudnátok írni? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem az ELTE-re szeretnék menni pszichológiára, mert biztosan nem vennének fel, sajnos olyan ember vagyok aki csak azt tanulja még ami érdekli. Nagyon sok pszichológiai könyvet olvastam màr,ez érdekel viszont az érettségi fel és a bizimmel úgyse lenne meg az elég pontom. Tehát inkább fősulikat keresnék , amiben valamilyen szak kapcsolódik a pszichológiához\ vagy az emberi viselkedéshez.
2016. nov. 6. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Emberi erőforrások szak, társadalmi tanulmányok vagy a szociológia jutott eszembe.
2016. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek mely főiskolákon találhatóak meg körübelül? (Bocsánat a buta kérdés végett)
2016. nov. 9. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n mindent megtalálsz
2016. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt magamtól is tudtam volna, de kezelhetetlen
2016. dec. 2. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!