Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Velemenyekre vagyok kivancsi,...

Velemenyekre vagyok kivancsi, szerintetek jogosan vagyok duhos?a ferjem szerint tulreagalom.

Figyelt kérdés
Megyek a gyerekemert iskola utan, kint vannak az udvaron. A tanarnak koszonok, tudja, h ott vagyok. A gyerekem rangat a barataihoz, h segitsek neki, mert szemetkednek vele. Mondom neki, ez nem az en dolgom, probald megoldani vagy szolj a tanarnak. Odaerunk a gyereksereghez, akik 5en az enyemnek esnek. A tanito meg mint aki jol vegezte dolgat ezalatt pletykal a kollegakkal. Amikor odamegyek hozza, h rendezze a dolgot, meg neki all feljebb, h ingerult vagyok. Amikor arra megyek be, hogy 5en bantjak a gyereket, amirol a tanar tud (elszolta magat, hogy mar amikor a lepcson jottek lefele is hallotta, h baj van), o meg mint aki jol vegezte dolgat, beall a kollegai gyurujebe pletykalni, amikor latja, hogy ott vagyok es van valami balhe. Amikor mar szoltam, odahivta a tobbi gyereket es elbeszelgetett veluk. Szerintem ez igy nem helyes, en reagalom tul? 4.es kislanyrol van szo.
2020. dec. 14. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem helyes, de ha ez a pedagógus ilyen inkompetens, akkor a gyereked igenis jogosan várja el tőled, hogy legalább te védd meg, ha az, akinek a dolga lenne tojik rá!
2020. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
A gyereked segítséget kért tőled és nem az a dolgod, hogy segíts?! Hát ha a saját anyja se, akkor ki? Az ilyen tanárt meg el kellene tanácsolni a pályáról, hogy több ideje legyen pletyózni..
2020. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk én rohantam volna megvédeni a gyerekem ha kéri de a tanárral is elbeszélgetnék aztán meg a többi gyerek szülőjével. A gyerek nem hiába szólt neked..
2020. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

A "pedagógusok" 80-85%-a ilyen. További 10%-ban megvan a jószándék, hogy segítsen, de alkalmatlan rá, 5% meg még élvezi is, ha kavarhatja a sz*rt.

5% az, aki tényleg alkalmas a pályára.

Ezért tartom károsnak a kötelező óvodai-isolai "nevelést".

2020. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek a 4-essel! Kiegészíteném azzal, hogy van pedagógus, aki meg egyszerűen fél konfrontálódni. Pedig a gyermeki lélek a legsérülékenyebb, pláne ha senki sem védi...
2020. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az igazsaghoz hozzatartozik, hogy ez nem ujkeletu dolog. Eleg regota ragjuk a temat a tanarral, a tobbi szulovel is, nem igazan jutunk egyrol a kettore. Egyreszt ugy gondolom, h en nem vagyok Serlock Holmes, h latatlanban kinyomozzam, mi tortent a suiba es nem is erzem ugy, h ez az en dolgom lenne. A masik, hogy a tanar most annyit tudott mondani, h a gyerekem nem szolt neki. Ami igen baj, en is probalom mondani neki, h alljon ki magaert ha nem megy szoljon a tanarnak, de valamiert nem teszi (fel tole?, nem akarja, h a tobbiek meg rosszabbul banjanak vele? ilyesmi lehet) ezen meg megint lehet elmelkedni, hogy ez kinek a hibaja, de mar nem akarok mindent a tanar nyakaba varrni, ketton all a vasar a tanaron es a gyereken.
2020. dec. 14. 12:29
 7/15 A kérdező kommentje:
Ki mit tenne egy ilyen helyzetben?ott allsz a suli udvaran, 5 gyerek veled szemben vadul magyaraz, a tied melletted all konnyes szemmel. Szornyu volt.
2020. dec. 14. 12:32
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Én is segítettem volna a gyerekemnek, aztán odamegyek a pletyós tanárokhoz is rendet tenni.
2020. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Nekem akkor ment el a kedvem a tanároktól, amikor egy ismerős (aki tanár) mesélte ,hogy hogy éli meg a mindennapokat, hogy kiröhögi a gyerekeket és sok esetben ő megy ,,árulkodni" olyan dolgok miatt az igazgatóhoz, amit önmagának el kellene tudni rendezni.És még büszke is volt magára hogy hogy megszivatta x,y diákot.Hát ettől hányok.

Szerintem ha a tanár nem tesz semmit és a gyerekek még előtted is nekiesnek a gyerekednek az a minimum, hogy megvéded.Aztán mentem volna a tanárhoz..

2020. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Beiratnam kuzdosportra, es ameddig a covid helyzet ilyen, entanitanam neki otthon. Ajanlom a gyermek onvedelmes videokat youtuberol. Olyanok vannak benne, hogy hogyan alljon ki magaert, hogyantolja el magatol, ha bantjak.
2020. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!