Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Léteznek még iskolánkénti...

Andi80018 kérdése:

Léteznek még iskolánkénti felvételi előkészítők?

Figyelt kérdés
Főleg szóbeli, mivel azok iskolánként változnak. 8 osztályos giminél érdekelne a legjobban.

2021. márc. 16. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen vannak de tobbet er, ha egy magan tanar kesziti fel a felvetelire
2021. márc. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 osztályosnál nem tudom hogy van-e de 4 osztályosnál több gimiről is tudok ahol van, főleg olyan helyeken ahol tételeket kell húzni szóbelin. Én nem jártam de szerintem hasznos mert gondolom elmondják hogy mit mennyire kell tudni. Én amikor ott voltam szóbelin akkor kihúztam egy olyan dolgot ami az oldalon nem volt a tételek között és féltem attól is hogy nem tudom elég részletesen a dolgokat, ha járok előkészítőre akkor valószínűleg nem izgultam volna.
2021. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Az iskolának nem érdeke, hogy a jobb tanulók elmenjenek 8 vagy 6 osztályos gimibe. Ha oda akar menni a gyerek, készüljön fel egyedül, az elmúlt 14 év feladatsorai megoldással fent vannak a neten. Magántanárt lehet, hogy találsz, de iskolai szinten biztos, hogy nincs.

4 osztályos gimibe már van, 7. és 8. osztályban, de gondolhatod, hogy most pl. mennyire foglalkoznak vele.

2021. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy az évfolyamot indító suliban tartanak-e, nem ahonnan eljön természetesen. Mivel gondolom a központira nincs, ezért megy magán úton felkészítőre, és valószínűleg szóbelire is. Köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 19. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiam idén kezdte a 8 osztályos gimit. Semmi felkészítő nem volt a suliban. Amikor érdeklődtem erről akkor meg mondták nekik nem érdekük, hogy a jobb gyerekek elmenjenek.

Így mindent magán tanárnál tanult.

2021. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Őőő, de hát oda mennek... Már én úgy értem, hogy a kiválasztott gimi tart-e, ahová szeretnénk menni. De lehet, hogy nincs. Nem baj, megoldjuk magánban, csak kíváncsi voltam...Én nem is mondom a saját suliban, hogy mi a terv, csak amikor már szükséges. Persze, ha sikerül... :-)
2021. márc. 19. 22:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!