Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lesz vajon 7-étől iskola?...

Lesz vajon 7-étől iskola? Tudom addig még van 2 hét. Vajon előbb az óvodákat nyitják, utána az alsót?

Figyelt kérdés
Lesz vajon 7-étől iskola? Tudom addig még van 2 hét. Vajon előbb az óvodákat nyitják, utána az alsót? Vagy az általános iskolák összes évfolyamát egyszerre... Vagy marad általános iskolában a digitális oktatás erre a tanévre? Ha egyszerre ennyi gyereket összeeresztenek, akkor minden tanár és szülő elkapja.
2021. márc. 23. 06:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ebben a tanévben már nem lesz suli, úgy, ahogy tavaly sem volt. Az óvodákat talán májusban kinyitják.
2021. márc. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Jelen helyzet nem fog sokat javulni 2 hét múlva sem, így nagyon remélem, hogy idén már nem lesz.
2021. márc. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Anyukám a népegészségügyben dolgozik. Szerinte és a munkatársai szerint nyitnak
2021. márc. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3-as!

Vajon egyszerre, vagy előbb ovi, alsó, stb.?

Egyből 7-én vagy tolódhat?

A tanárok és szülők még nincsenek beoltva. Így az iskolák gócpontok lesznek.

2021. márc. 23. 06:44
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Én attól tartok h ezt a tanévet már otthon töltik.

Mi legalábbis erre készülünk fel.

2021. márc. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem is nyinak. Ha nem is 7.en, de 12.en biztos.
2021. márc. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Remélem hogy újra lesz suli és ovi. Még ha nem is országos szinten de legalább megyénként. Mi Jász-Nagykun-Szolnok megyében lakunk, itt kevés az fertőzött. Nagyon bízok benne hogy indul.
2021. márc. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Reménykedek benne
2021. márc. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon remélem, hogy nem. Felénk - Pest megye - nagyon durva a helyzet, a helyi kórház gyakorlatilag összeomlott, a betegek, sőt a halotak nagy része a 70-es években született. Ezt persze a Híradó nem mutatja, barátnőm a Covid-osztályon orvos, ő szokott mesélni.

Ha lenne ennek a kormánynak egy csöpp esze, terület szerint mérlegelne, mert elhiszem, hogy vannak olyan részei az országnak, ahol alig vannak fertőzöttek, és őket felesleges szívatni, de nálunk nem ez a helyzet sajnos.

2021. márc. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Anyukám orvos és nálunk a városban (Győr) nagyon rossz a helyzet, szerinte még nem nyit ki semmi, bár én nagyon örülnék, ha visszamehetnénk, mert kb már fél éve nem találkoztam az osztálytársaimmal és idén érettségizünk.
2021. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!