Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért kellett az általános...

Miért kellett az általános iskolásokat visszaterelni az iskolába erre az 1 hónapra?

Figyelt kérdés
Addig van nyugalom, amíg nem gyűlnek ott össze. Kezdődik a szekálódás, nyilván a verekedések, utána pedig futhat el a szülő a munkából. Amiatt, hogy az egyik gyerek ad a másiknak egy fiús pofont.
2021. máj. 10. 08:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi erővel sose legyen iskola. Szerencsére ritka eset, hogy a szülőnek azért kell munkahelyéről elkérezkedni, mert az iskolában verekedés van. Remélem ez a kérdés nem komoly.
2021. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Fuu. Ilyen okok miatt nem lenne iskola... istenem de gyerek vagy még...
2021. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1 : "Verekedés"... Szóval az, hogy az egyik gyerek, akit felhúznak ad egy pofont a másiknak vagy megcsavarja a kezét, esetleg lábszáron rúgja még nem verekedés!
2021. máj. 10. 08:14
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

3


Teljesen mindegy, ez egyáltalán nem általános dolog.

2021. máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
Igen, 2-es, valószínűleg gyerek, aki pont benne van ebben, saját élményről beszél, te pedig nagy EQ-val belerúgsz ;) Gratulálok!
2021. máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

De kérdező!

Amióta világ a világ, iskola az iskola, azóta vannak verekedések...


Én 20éve, lányként is átestem ilyenen általánosban, pedig akkor még otthontanulás egy lehetetlen dolog volt...


Nem tehetünk arról, hogy te szarul jártál, jolmegveretek, itt siránkozol, azt ezért gyerekek többezrei szívjanak....

2021. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Akkor soha nem is kellett volna, hogy legyen iskola? 😀
2021. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Én fiam pont az áldozat akit agyon rugdoshatnak de nem szól vissza se nem üt.

Az új suli szeptembertől fogadja.

Én nem engedtem már vissza, nagyon sokat bátorodott, önálósodott itthon

2021. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Addig van nyugalom, amíg végre mindegyik gyerek újra iskolában van! Végre csend van idehaza, lehet nyugton dolgozni, és még ebédet sem kell főznöm közben.
2021. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom a te gyereked adta azt a bizonyos pofont. (általában a verekedős gyerek szüleit szokták behívni) Talán neveld meg. Hogy ez milyen összefüggésben van az iskolák kinyitásával nem igazán értem. Hacsak úgy nem, hogy a verekedős kölköd képtelen bármilyen emberi közösségbe beilleszkedni és így jobb lenne, ha nem is lenne ilyen közösség. A rossz hír annyi, hogy ez megúszhatatlan, egész életedben kénytelen vagy emberekkel érintkezni, tehát a verekedős csodagyerek jobban tenné ha tanulna némi indulatkezelést, amíg nem késő. Vagy költözzetek egy lakatlan szigetre.
2021. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!