Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért van szó arról egyre...

Miért van szó arról egyre többször hogy szeptembertől lehet onile oktatás lesz?!

Figyelt kérdés
Többen mondják, hogy a 4. Hullám miatt lehet megint onile oktatás lesz, de ha már maszk sem kell sehova meg bevan oltva csomó ember akkor nincs szükség ilyen fajta korlátozásokra, vagy valami új mutáns fenyeget?
2021. aug. 3. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyrészt új mutáns jön, másrészt meg nincs annyi ember beoltva, mint kellene a teljes védettséghez.
2021. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jön a delta, meg a gamma, omega stb. Ezer féle, nyolcszáz hullám lesz ha úgy akarják.
2021. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
2-es vagyok, Mondjuk jelenleg csak delta van, de én simán el tudom képzelni, hogy lesz még más is..
2021. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Akik nincsenek beoltva, azok többsége gyerek/csecsemő. Azért a legtöbben már felvették az oltást, azok is akik falun laknak (ez nem degradálás).

Én azt vallom hogy nem lesz online rend, illetve ha lenne biztos info, azt megosztanák. Mivel a betegség kevésbé komoly a gyerekeknél (nálunk is csak minket vert le, a két kicsi meg sem érezte, jelét se mutatták) mindig is utolsók lesznek az intézkedésekben.

Ja és jönnek a választások. Ha az oltás kapcsán ígérve volt a szabadság, szerintem hülyék lennének most azt mondani, hogy boccs, köszi hogy oltottatok, de mégis mindenki otthon marad.

2021. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Néhány hete olvastam, hogy a kormány azt nyilatkozta, nem terveznek lezárásokat, ha be is üt a 4. hullám.
2021. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Én ma "tűz mellett" dolgozótól hallottam,hogy szeptember közepe,vége online oktatás
2021. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Én a tűz mellett dolgozom, lesz szigorítás, de az oktatásban NEM.
2021. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne. Szociális otthonokról nem tudsz?
2021. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj, ezt mondták már tavaly is, folyton bennfentes infó volt, hogy jövő héttől online oktatás, aztán márciusig csak kihúzták. Amúgy ezt minden nap megkérdezi valaki?
2021. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Mert nem fogy a vakcina, az emberek többsége nem akarja az oltást. Én a gyerekemet biztos hogy nem fogom hagyni oltani.

Olvasom hogy kitalálta valami eszement hogy a haszonállatokat is be kellene oltani, mekkora bisznisz már!

Ennyire jó üzlet? Ha az embereknél nem annyira vált be, akkor az állatokra majd rákényszerítik. Isten barmai

2021. aug. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!