Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Alsós gyermekek szülei! Kinek...

Alsós gyermekek szülei! Kinek hogy telt az első nap? Olyan volt, int amilyenre számítottatok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A délutánról tudok nyilatkozni. Gondolkodtam, hogy a ragacsos mindenhez tapadó füzetborítókat felgyújtsam, vagy csak simán őrjöngjek egy sort. Van az a fajta ami teljesen rátapad a könyvre, meg az, amin csak egy csík tapad. Na mind a kettő valami sátáni cucc!!!
2021. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
#1: Nincs azokkal semmi baj, csak meg kell tanulni használni őket. 3 gyerekkel csináltam végig a sulikat. Hidd el: bele lehet jönni.
2021. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én ezt nem tudom megtanulni! Második gyerekem, most másodikos, de agybajt kapok, mert mindenhez hozzáragad, majd szakad az egész könyv. Persze a hagyományos csomagolópapírral pillanatok alatt végeznék, de ezek az átlátszók…. Nem is értem, miért kötelező, hisz tudnak már olvasni. Amikor a fiam volt ennyi idős, neki csak elsőben kellett ez a ……. Utána lehetett normálisba csomagolni. Persze nem mindenhez vagyok béna, mert csinálok harisnyavirágokat, babafészket, meg eddig minden jelmezt én csináltam a gyerekeknek és elég kreatív vagyok. De EZ kifog rajtam!
2021. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3. Osztály, ebéd után hazajöhetett, feleségem ment érte, a héten még nincs tanulás, tegnap megkapták a könyvek nagy részét, azt kötötték be délután aztán nálunk voltak a haverjai, délután 5 kor volt szülői értekezlet, de nem mentünk, most nyár végén csináltak egy Facebook csoportot oda megírnak mindent úgyis. Ôrarendet jövő héten kapnak csak, mára a füzeteket kellett bevinni, az üzenője tegnap bent maradt a padban, ebéd után csak összevont ügyelet van, be kellett volna írni, hogy ebéd után hazajöhet (önállóan hazajárós gyerek volt tavaly is már), elkéreckedik majd, ha elengedik, hazajön, ha nem akkor ügyelet után érek oda a sulihoz.
2021. szept. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdte az elsőt az idősebbik gyermekem, szóval ugyanolyan újdonság nekem az iskola, mint neki.

Alapjába véve elégedett vagyok az iskolával eddig. Legalábbis amit a lányom mesélt, az alapján.

Önkormányzati rendelet miatt, nem kísérhettük be őket a terembe már első nap sem. Az ajtóban átvették tőlünk őket,mi pedig mentünk az udvarra, és várakoztunk, míg kezdődött az évnyitó.

Szomorú voltam miatta, mert azért az mégis egy nagy dolog, mikor első nap a szülők bekísérik őket. Ráadásul a holmijukat sem találták. Én küldtem be neki bentii szandált, ami a ruhái mellett volt a zsákjában. A ruhákat megtalálta, a szandált nem, így egész délelőtt a kopogós cipőjében volt. Pedig nem dugtam el a váltót, és ugye nem mehetek be megnézni, hova keveredett.

Biztos lesznek még az első pár hétben ilyen, de valahogy majd belelendülünk.

A héten még nem tanulnak, inkább csak ismerkednek.

2021. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!