Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lógjak holnap a suliból?

Lógjak holnap a suliból?

Figyelt kérdés
Anya mondta hogy holnap szabadnapos és viccből megkérdeztem hogy maradhatok és rávágta hogy miért ne? Tök jó lenne hogy holnap nem kell korán kelni meg minden de most a lelkiismeretemmel is küzdök. Azért azt hozzátenném hogy ezt nem sűrűn játszuk el és jó teljesítményt is nyújtok a suliban, anya is tuti ezért engedné meg hogy itthon maradjak. Ti mit mondtok? Menjek vagy maradjak? Mellesleg lány vagyok ha ez számít
2021. okt. 10. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Anya lánya nap?

Ha leigazolja anyud akkor simàn :D

2021. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha holnap nem lesz semmi fontos a suliban, akkor élnék a lehetőséggel. De ez nem annyira lógás. Anyukád leigazolja, hogy családi okok miatt nem voltál és kész.
2021. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hú srácok hálás vagyok hogy nem azzal kezdtétek hogy mekkora egy lúzer vagyok hogy ilyet csinálok, és én is erre gondoltam hogy csak 1 napot had engedjek meg magamnak, kedden már menni fogok mert azért az már nekem sok lenne. Nem, nem lesz holnap semmi fontos a suliban és tudtommal dogát sem írunk. Köszi a válaszokat!
2021. okt. 10. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Én is élnék a lehetőséggel ha nem lesz témazáró pl.Ha leigazolja akkor miért ne?
2021. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Én elmennék egy mini spa-ra. Arckezelés, pedikűr, masszázs, utána valami jó film, egy baromi nagy tál popcornnal vagy chipssel.
2021. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem belefér. :)
2021. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam, köszönöm hogy válaszoltatok!
2021. okt. 10. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Persze. Ennyit én is engednék a gyerekemnek. Amúgy meg biztos örül, hogy még vele szeretnél lógni. Szóval tényleg legyél vele, és ne a telód nyomkodd😉 Jó szórakozást!
2021. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Megérkezett egy lepontozó begyepesedett szülő vagy egy irigy gyerek! :)))
2021. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as úgy lesz és köszönöm hogy válaszoltál! 9-es, ne aggódj, gyorsan kárpótollak egy felpontozással ;)
2021. okt. 10. 21:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!