Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mikortól viszik magukkal a...

Mikortól viszik magukkal a tanulók az okostelefont az iskolába?

Figyelt kérdés
És milyen szabályok szerint használhatják az iskolában?
2021. okt. 11. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Magukkal vihetik elsőtől de lekell adni reggel a tanárnak és délután kapjál vissza ha vége az iskolának.

Az okosórákkal is így van.

2021. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Bocsi elküldtem véletlenül.

Ha mégsem adják le a tanárnak reggel akkor nem vállalják a felelőséget ha ellopják vagy megsérül.

Ha meg szórakoznak vele szünetben vagy órán akkor osztályfőnökit vagy igazgatóit kapnak.

2021. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk a suli házirendje szerint be lehet vinni, használni viszont nem szabad, és ha elveszik, az iskola nem fog nyomozást indítani utána.

A gyakorlatban ezt a nagyoknál már szinte lehetetlen betartani. A negyedikesem néha beviszi, de tudom, hogy nem meri elővenni. Az ötödikes viszont már állítólag a haverjaival telózik a mosdóban a szünetben. Még a suli wifi kódját is tudják, pedig azt elvileg ki sem adják a diákoknak.

2021. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Nyolcadikos fiam viszi mindig magával használja is, sajnos posztol is a suliból.


Kisebbik harmadikos, ő is visz telefont, napközben kikapcsolva. Legolcsóbb noname kategóriás okostelefonja van. Internet nélkül hívni tud csak. Ha hív akkor többnyire ebéd után, jegyet mond el. Vagy ha beteg lett.


Negyedikig nem lehet délelőtt elővenni, délután csak a szünetben.

Nagyobbnál órán nem lehet elővenni.

2021. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk van, aki már 2.-ban hordta magával. A tanítónéni igencsak kiakadt. Elvette, hogy napvégén majd visszaadja. Erre okos anya legközelebb okosórával szerelte fel a gyereket, hogy azt ne vegye el a tannéni. Táskába kellett ezt is rakni.

3.-ban már sokan hordtak, de azóta is az a felállás, hogy amikor mennek haza, vagy délután legkorábban fél 4-kor (tanulás után) kapják vissza. jelenleg 5.-es a gyerekem. Ő még nem viszi magával a telefont. Mondtam, hogy ha bmi gond van, szól az osztályfőnöknek, vagy a régi tanítónénijének és bármikor elérnek saját telefonról.

2 év múlva megy giibe. oda nyilván viszi majd.

2021. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Hivatalosan:

Amikortól ingázik. (falu, kisebb falvakból) (1.-8.)

9.-től. (város) (9.-12.)

Ne használják órán.


Gyakorlatilag meg bármikortól amíg nem zavarja vele az órát. Mi is vittük 7.-8.-ban, pedig pár utcára laktunk.

2021. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Lányomnak most 5. osztályba vetem muszájbol,nincs net rajta csak telefonálni tud.és az iskolába nem veheti elő táskájából ja és ki kell kapcsolni telefont .4 órakor mikor haza jön gyerek be kapcsolhatja.
2021. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 4. Osztályíg nem lehet bevinni. Mondjuk másodikos korától egyedül járt be, aztán 2. Osztály 2. Félévtől haza is a lányunk, de eddig nem volt probléma hogy nincs nála telefon (3. Osztályos). Régen nem volt ilyen probléma, 1999-ben, másodikos koromban kaptam az első telefonom, mert egyedül jártam edzésre a szomszéd kerületbe, és ha edzés után még maradtam, haza kellett szólnom, hogy később jövök.
2021. okt. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!