Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha már kinéztem egy okostelefo...

Ha már kinéztem egy okostelefont, de az már 2 éves és ha a boltban esetleg bekapcsolva volt akkor nem lesz gond az akkujával? Mikortól kérhetem a vásárlás után, hogy cseréljék ki az akkut, mert gyengélkedik? Egyáltalán kicserélik?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkumulátor cserét csak szervízben csináltathatsz és az nincs benne a garanciában. Pont ma beszéltünk ilyen témáról a haverommal, hogy azok az emberek akik most vesznek Iphone 7 vagy 8-at akkor simán lehet, hogy az megjelenés óta ott áll a boltban úgyhogy biztosan aksicserés.
2020. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"Mikortól kérhetem a vásárlás után, hogy cseréljék ki az akkut, mert gyengélkedik?" Ez jó volt :D
2020. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vásárlástól számított első évben ingyenes az akkumulátor csere, a garancia kiterjed rá. Más gyártóknál is hasonló a gyakorlat (Samsung pl.), szóval ha még nem telt el egy év a vásárlástól számítva, de indokolttá válik a csere, akkor garanciát igénybe véve megcsinálják neked ingyen. Ezt nem én mondom, ezt az Apple állítja: [link] - az "iPhone-tulajdonosoknak" bekezdésben is leírják feketén fehéren, de minden termékük esetében ugyanez érvényes.
2020. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!