Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hol vannak Budapesten Montesso...

Hol vannak Budapesten Montessori iskolák, hol lehet ilyen intézményekről tájékozódni?

Figyelt kérdés
A Montessori lap.hu elavult, mára nem is létező intézményeket ad ki. Ha rákeresek, page not found az eredmény. Vagy még megvan az iskola, de sehol nem említik, hogy Montessori szerint oktatnának.

2021. nov. 25. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Én látok azon az oldalon ma is működő iskolákat pl


[link]

2021. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csak a 20. kerületi Montessori Általános Iskola és Gimnázium weboldalát látom ezen. De máshol, más kerületekben nincs Montessori iskola?
2021. nov. 25. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Már hogyne lenne... Érdekes, nekem az összes montessori lap.hu oldalon feltüntetett iskola oldala bejön, és ezek nagyon is létező iskolák


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
És igen, ez mind montessori
2021. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, a Zipernovszkyt néztem ki először, de ott semmi információt nem találtam Montessori osztályról.

Meg például Csepelre is feltüntetnek a Montessori lapon egy angol nyelvű iskolát, ami állítólag nincs is már, csak bölcsi és ovi.

2021. nov. 25. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, a csepeli angolossal mi van? Akkor az nincs már?
2021. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!