Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskola előtt mit reggelizik a...

Iskola előtt mit reggelizik a gyermeked?

Figyelt kérdés
Mindig eszik reggelit?
2021. dec. 6. 13:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Semmit, az is csoda ha nem késik
2021. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Harmadikos a fiam, müzlit reggelizik. Igen, mindig eszik.
2021. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
müzlit, szendvicset, pirítóst - amihez éppen kedve van. Előző este megkérdezem, és előre tudom, mit készítsek.
2021. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Általában müzlit
2021. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Mindig esznek reggelit a gyerekeim, 1. és 3. osztály, (de mi 9-re járunk iskolába, nem állami). Tönköly kenyér, zöldségkrém (hummusz, vega sonka krém, salsakrém, ilyenek), főtt tojás, zöldségfélék (paprika, uborka). Ritkán, nagyjából havi 1-2x van péksütemény, legtöbbször ilyen szendvicsek.
2021. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Változó. Gabonapehely, esetleg vajas pirítós teával, felvágottal, paradicsommal,

nagyon ritkán bűnözésként - nyugodtan lőjjetek főbe érte - fornettis pogi. Mondjuk az utolsó kb. havi egyszer 4-5 darab.

2021. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Kakaót iszik és ennyi. Az iskolában reggelizik.
2021. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Mivel korán kelő, pacsirta típus, így mindig van ideje bőven a reggelire is. Változó, hogy mit eszik. Szendvicset, melegszendvicset, tortillát, virslit, tojásos ételt, (ezekhez valami zöldséget is mindig) ezek a leggyakoribbak, néhanapján kalácsot valamivel, de ha épp rájön, előfordul, hogy simán eszi az előző napi főttet, ha maradt, múltkor csak pislogtam, mikor láttam, hogy tolja befelé az előző napi bolognai-t (megmikrózta, arra jöttem ki a fürdőből, hogy már reggelizik):D Rendesen, kiadósan eszik, mert már 5-6 között felkel, meg is éhezik bőven, általában 7 előtt eszik,(legközelebb csak ebédel, nem tízóraizik).

Itthonról fél 8 után indul, 6-7 perc séta csak a suli, ha siet, 5 sincs. 13 éves.

2021. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Semmit nem eszik, reggel nem éhes, mondjuk nem is lenne nagyon rá ideje,, utolsó pillanatos kelő, szeret még kicsit feküdni, mikor keltem. 8 éves lesz, 2.osztályos.
2021. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem eszik max tejes kávét iszik.
2021. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!