Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskola előtt mit reggelizik a...

Iskola előtt mit reggelizik a gyermeked?

Figyelt kérdés
Mindig eszik reggelit?
2021. dec. 6. 13:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%

Néhány szem kekszet vagy egy marék kesudiót/mogyorót és egy fél bögre teát.


A suliban eszik bőséges tízórait.

2021. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Bőséges reggelit, szenvdvics zökdség, virsli stb.. a suliban nem eszik semmit sem. Max ha csomagolok neki. A menzájuk borzalmas, nem tudok mit csinálni be sem megy a menzára
2021. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Most épp jó ideje kakaós csigát. Előtte hónapokig csak gabonapelyhet tejjel. Vannak ilyen időszakai.
2021. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

12-es, 11-es vagyok.


Az enyém is csomagoltat eszik a suliban. Az ebéd még csak-csak ehető, de a tízórait és az uzsonnát én állítom össze, így egészséges és finom is.

2021. dec. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

14: miket csomagolsz a suliba?

2021. dec. 8. 07:57
 16/21 anonim ***** válasza:
Simán teszek be sült húst, fasírtot, rántott húst, zöldséggel, sajttal (akár 2-3 félét is), szendvicset, főtt tojást, puffasztott rizst, natúr joghurtot, mini palacsintát házi túrókrémmel, gyümölcsöt, olajos magvakat
2021. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Andi80018 ***** válasza:
Kb. 3 falat tojásrántotta kiflivel, és kakaó. Iskolában azt mondja, szokott még enni reggelit. :-) Negyedikes, 10 éves lesz, fiú.
2021. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17es főtt tojás, túrókrém, sajtok.nem romlik ez meg délutánra? A sült húst, rántott húst megeszi hidegen is?


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Minden reggel eszik itthon, mert sajnos az iskolában sokszor nincs idő tízóraizni és ha az ebéd is ehetetlen számára, akkor fél 4ig éhezik így is, hátha még nem is enne itthon.

Változó, hogy mit: kakaóscsiga, kalács, pirítós, kencék: tojáskrém, kőrözött. Maradék pizza vagy a mostani kedvence a mogyoróvajas kenyér. Forró csoki, kakaó, tej vagy tea - az innivalót is igényli hozzá.

2021. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
(Utolsó voltam és a 16os válaszolónak szántam a kérdést, a csomagolt ételekkel kapcsolatban - bocsánat.)
2021. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18-as 16-os vagyok.


Ezeket az első vagy dupla tesi esetén max. a második szünetben eszi meg. Egy termo ételhordó kistáskája van, abban délutánig is kibírná.

2021. dec. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!