Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nyári szünetben hogyan oldjáto...

Nyári szünetben hogyan oldjátok meg a kiskorú gyermek felügyeletét?

Figyelt kérdés
Nekem van egy óvodás és egy elsős gyermekem. Legszívesebben velük lennék a nyári szünetben. Olyan hamar felnőnek aztán már 10 év felett már nem kötödnek a szülőkhöz annyira. Gondolkodtam rajta, hogy fizetés nélküli szabadságra mennék. Bár lehet ezt nem engedik a cégnél. Tanácstalan vagyok mit csináljak.
2022. ápr. 23. 13:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Pont a gyerekek miatt vagyok munkanélküli... (nem saját akaratomból)
2022. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én is az voltam az év elejéig. De aztán úgy voltam vele, hogy jó lenne dolgozni valahol. Amíg suli meg ovi van addig nincs is gond ezzel viszont a hosszú nyári szünetben azért jó lenne ha velük lennék. Nem egyszerű ez
2022. ápr. 23. 13:37
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Nagyszülők, összevont ovi, tábor, unokatesók, munkahelyre magaddal vinni, homeoffice, dada.
2022. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szabadság, tábor, nagyszülők, szomszéd.
2022. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem gond, hogy oda a munkahelyed ezzel és meg is éltek, akkor tégy úgy.

Munkahely megtartása mellett ez nehéz vállalkozás lesz, hisz nem köteles engedélyezni a fiz.nélkülit csak 3 év alatti gyerek esetében.

Élhetőbb opció egy 3. gyerek, hisz akkor a legkisebb 10 éves koráig is maradhatsz. Más kérdés, hogy mennyire jó ötlet ezért vallalni még egyet.

2022. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Még egyet vállalni nem szeretnénk.
2022. ápr. 23. 13:56
 7/25 anonim ***** válasza:
34%

8 hét tábor

Többi időben nyaralunk. Nagyszülők aktívan dolgoznak, nem tudnak szabit kivenni csak a közös nyaralásra. Nekünk egy vagyon a nyár mert drágák a táborok.

6 hét ottalvós többi napközis

2022. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
3-4tábor, 2 hét nyaralás. Heti 3 napot minimum homeofficeban vagyok, párom akkor van homeban mikor akar, így felváltva vagyunk a többi héten.
2022. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Váltott munkarendben dolgozunk a férjemmel. Valaki mindig otthon van egész évben.
2022. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Ha Miskolc és környékén élsz tudok megoldàst 😊
2022. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!