Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 2,94-es érettségi átlag...

2,94-es érettségi átlag rossznak számít?

Figyelt kérdés
Töriből. Szerintem nem valami fényes. És ha ilyen az osztályátlag, az mit mond el az iskoláról? Gyengék a diákok? Vagy rosszul tanít a tanár? Vagy túl szigorú?
2022. máj. 1. 21:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
24%
Mire mégy vele? Hova vesznek fel?
2022. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Mondom osztályátlag.
2022. máj. 1. 21:16
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Iskolatípustól függ. Egy gyenge szakgimnáziumban reális, de ott nemcsak töriből.
2022. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
21%
Esetleg nem érdekli őket a töri. Másból attól lehetnek jók. Nem tudom, hogy a duplázás lehetősége van-e még az érettségin, akkor mindegy a töri.
2022. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon rossz. Pont töriből? 2, max 3 oldalas tételek vannak az semmi. 4es érettségit lehet írni minimum energiabefektetéssel + egykis iq... Aki erre nem képes az egy lusta disznó és kész.
2022. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Nem a legjobb eredmény.

Lehetne ezt mindenféle szempont alapján vizsgálni,de nincs értelme.

Gyanítom, hogy a diákok többsége sz.rikbeleatanulásba...

Egy jó képességű osztály egy gyengébb tanárral is jobb átlagot hoz.

A legjobb tanár sem tud túl sokat tenni az olyan gyerekekkel, akiknek nem célja felhasználni, amit tanul.

Egy borsodi, szatmári régióban lévő szakiskolában ez szerintem egy egész jó átlag lehet.

Egy budai gimnáziumban meg nem.

2022. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De ez mitől lehet? A tanár túl sokat vár el a gyenge diákoktól? Vagy rosszul tanít?
2022. máj. 1. 21:31
 8/28 A kérdező kommentje:
Magyar 4,3? Fura.
2022. máj. 1. 21:32
 9/28 anonim ***** válasza:
43%

#7

Látszik nem tudod értelmezni amit írok, ezért nehéz neked a töri.... Annyi az oka, hogy lusták/buták a diákok... Érettségire annyira minimum a követelmény, hogy ennél nem tudom hova lehetne lejjebb adni a követelményeket.

2022. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Szerintem a stílusod nem megfelelő. Nem írtam ott törit, szóval nem mondom, hogy nekem nehéz. Ha megnézed az időpontokat, akkor kb. akkor írtam a kommentet, amikor te is, azért látszik úgy, hogy visszakérdeztem arra, amit eleve leírtál. De azért köszi szépen a választ. Csak máskor ne így.
2022. máj. 1. 21:35
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!