Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Felsőben minden tanárnak...

Felsőben minden tanárnak visztek egyénileg is év végén ajándékot vagy az osztály közös ajándéka elég?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy, bolond vagy te gyerek?
2022. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Én azoknak vittem, akik segítettek felkészülni a felvételire. A biosz a kémia-matek tanárom (biológia-kémia szakra akartam menni és sikerült is), a magyar tanárom (ő meg a matek tanár a felvételi miatt) a töri tanárom (rengeteget támogatott lelkileg), illetve az alsós és felsős osztályfőnöknek. A többi tanár nem tett hozzá annyit a sikeremhez szóval nekik nem vettem, elég volt az, amit az osztály adott.
2022. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne magánakciózni???

Szerinted az fair azokkal szemben, akik lehet nehezebben tudták beadni a közösbe is? Meg úgy általában?

2022. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Minek nekik ajándék? Te kapsz minden évben ajit, mert elvégezd a munkádat?
2022. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi alsóban adtunk a két tanító néninek, felsőben már nem adtunk senkinek, sőt nem is vagyok benne biztos, hogy az SZM egyáltalán vesz bárkinek. Mostanában volt a pedagógus nap, arra kaptak.
2022. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én osztályfőnöknek vettem.
2022. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár még csak most lesz felsős a lányom, de ezt szerintem senki nem csinálja. Nálunk pl eddig egyszer sem volt közös ajándék. Az vitt év végén, aki akart, és annak, akinek akart. Most volt a búcsú tőlük, így az szmk-s anyuka vett ajándékot, meg csinált egy kis műsort a gyerekekkel. Eddig viszont tényleg nem volt közös ajándékozás.
2022. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Miért kéne magánakciózni???


Szerinted az fair azokkal szemben, akik lehet nehezebben tudták beadni a közösbe is? Meg úgy általában?"


Miért ne lenne fair? Semmi közük hozzá a többi diákoknak, szülőknek.

2022. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alsóba egyszerű volt. Volt a 2 tanító és a német tanár. Most felsőbe megkérdeztem a fiamat, hogy kinek szeretne adni bonbont. Végig gondolta és mindegyiknek :D :D :D vitt be mindegyiknek, mindig az aktuális tanár utolsó tanórájára. Most mit csináljak, szereti őket :D
2022. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!