Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ecsettálnak mit vettetek?

Ecsettálnak mit vettetek?

Figyelt kérdés
A tipikusak teteje vagy túl könnyen lejön vagy nagyon nehezen, nem tudom mennyire fontos ez, elég lehet-e mondjuk egy sima zárható doboz 🤔
2022. aug. 5. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy melyiket veszed, ami neked (vagy a gyereknek) jobban tetszik. Akár egy kis poharat is beküldhetsz, a lényeg, hogy ugye betudja vizezni az ecsetet, meg kitudja benne öblíteni amikor színt vált. Nekünk van zárható is, meg sima kis tál forma is. A gyerekeknek meg a tanáraiknak is teljesen mindegy, a zárhatót jobban szereti a kisebbik, a nagyobbnak tényleg teljesen mindegy melyiket teszem a rajzdobozába (4. és 6. Osztály)
2022. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy melegszenvicskrémes konzervdoboz volt egész felsőben :D Teljesen jó volt.
2022. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyesmit ad a gyerekeknek az önkormányzat, még nem panaszkodott rá senki, hogy ne lenne jó.

[link]

2022. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajztáborokat is tartottam anno és bőven elég műanyag pohár, konzerves dobos, befőttesüveg. Szerintem a tetejének nincs is értelme, egy ekkora gyerek már meg tud tenni egy pohár vízzel pár lépést otthon vagy az ebédlőben is, na meg nem is fogja rárakni. Lényeg, hogy ne dőljön fel könnyen és legalább egy másfél deci víz beleférjen.
2022. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy sima egyszerű konzerv doboz áll a listán. 🤷‍♀️
2022. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ilyen volt eddig amit #3 linkelt, alig tudom én is leszedni :S
2022. aug. 5. 14:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ico-s tálat szoktam én is venni. Mind a két gyerekem jár rajzolni, ott azt mondták h nekik a Ramas dobog is jó. De dőljön el, az a lényeg.
2022. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért a befőttes üveg, amit #4 ír, szerintem egyáltalán nem jó. Simán leverheti valaki, aztán majd jól belenyúl vagy lép valaki az üvegszilánkokba, csak a gond van vele. A #7 által írt Rama margarinos doboz meg azért nem jó, mert nem elég merev, könnyű összenyomni, összenyomással akár eltörni.

Szóval valamilyen merev falú edény kell, de tényleg bármi ilyesmi jó erre a célra, pl. konzerv doboz, merev falú műanyag pohár (nem az eldobható vékony).

2022. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Befőttes üveg, azok a műanyag tálkák nem érnek semmit, kábé két percenként kell bennük cserélni a vizet.
2022. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt:

[link]

Nem olyan olcsó, de nagoyn tartós.


Korábban pedig volt margarinos doboz, ami stabil, vagy befőttes üveg, ha lehet olyat vinni.

Lényeg, hogy legyen súlya, ne ömöljön ki könnyen.

2022. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!