Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi lesz farsangon a gyereked? ...

Mi lesz farsangon a gyereked? Mi volt eddig?

Figyelt kérdés
2023. jan. 7. 18:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Sellő ( tavaly Minnie egér lett volna, de beteg volt)

Csiga vagy gomba ( ez az első)

2023. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Űrhajós és lovag lesznek

Eddig voltak csiga, kalóz, spongyabob, favágó, cowboy, karácsonyfa, szakács

2023. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal Minnie egér, másodszor kalózlány (Borsócsont a Santiagoból). Most Anna hercegnő szeretne lenni.
2023. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Most lesz az első farsangja. Eddig tűzoltó Sam szeretne lenni.

De már a traktoros is felmerült.

2023. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

A nagyobb kalózlány, boszorkány, muffin és Hermione volt az elmúlt években. Idén óceán lesz. (Sötétkék ruha, rajta halak, vízi növények, kagylók, stb.)


A kicsi szúrós uborka, viharos felhő és csontváz volt. Idén világűr lesz. (fekete ruha, rajta a bolygók, csillagok)

2023. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Oviban volt kukta, boszi, Elza a Jégvarázsból és spanyol táncosnő.

Suliban reneszánsz udvarhölgy (Mátyás király projekt volt éppen), Sziamiaú (közös beöltözés volt az osztállyal), Hermione Granger, tavaly pedig ecset és paletta.

2023. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A szúrós uborka az milyen?
2023. jan. 7. 20:51
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Oviban mindig valamelyik aktuális hercegnő volt, amihez éppen lehetett olcsón ruhát kapni a turiban. (Csipkerózsika, Hamupipőke ilyesmi) Suliban már közös táncos beöltözések voltak, ott volt tavasztündér, tűz, kalóz.
2023. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

5-ös vagyok


A kisebb lányom kedvenc savanyúsága az uborka, ezért bölcsiben annak akart öltözni. (2 éves volt)


Vettem neki zöld nadrágot, zöld pólót, ragasztottam rá pici zöld pompompkat (ezek voltak a tüskék). A hajába pedig csináltam sárga virágból fejdíszt.

A bölcsiben egy anyuka megdícsérte, hogy milyen szép tavirózsa, de ő büszkén mondta, hogy szúrós uborka:)

2023. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Lego ninjago piros ninja kiscsoportosan, ilyen pizsi volt + maszkot vettem játékboltba.

Lego lovag volt tavaly turiban vettem a jelmezt karddal pajzzsal

Idén titkos ügynök szeretne lenni. Fekete öltöny, ing nyakkendő lesz szintén turis.

2023. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!