Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akinek valami érzékenysége...

Akinek valami érzékenysége van,hogy oldja meg a sulis ebédelést?

Figyelt kérdés
2023. febr. 28. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak nagyvárosokban oldható meg az, hogy diétás ételt rendelsz. Nálunk a faluban nincs ilyen, mindenki otthonról viszi.

A városi suliban rendeltünk a lányomnak, de délután 3-ra ért oda, és ehetetlen volt egyébként is, szóval ott is én csomagoltam inkább.

2023. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Andi80018 ***** válasza:
87%
2018-ban volt elsős a fiam, és kb. két hónapot volt napközis. Egy levelet kellett írni az igazgatónak, és másnap már hoztam is haza. Szóval ez nem mindenhol kötelező. Sőt, örülnek neki, ha minél kevesebb a gyerek délutánra.
2023. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt írtuk is. Elvileg kötelező, de ki lehet venni. Amennyiben az igazgató beleegyezik. Érdekes, mert régebben pont fordítva volt. A szüleimnek kellett jelezni, ha napközis/tanulószobás lett a gyerek. Amúgy nálunk ez is olyan, ha a gyerek sokat ront, vagy egyéb probléma merül fel, kötelezhetik a napközire.
2023. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!