Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 dpo-n délutáni híg vizeletb...

14 dpo-n délutáni híg vizeletből alig látható 10es érzékenységű tesz? Tuti a 14 dpo, ovu teszt igazolja. Nagyon nagy jóindulattal 13 dpo de ezt kétlem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tölts fel képet mert nem mind1, hogy alig látható vagy csak te akarod látni és nincs rajta semmi. Nekem mondjuk 14-15 du vizeletből egyértelmű volt a teszt. De ez nem jelent semmit. Illetve nem tudom minek siettél reggel több értelme lett volna ha tudsz csinálj akkor egyett.
2023. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg és meglátjuk
2023. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eddig biztos voltam benne, hogy megjön mert 11 dpon a predictor hófehér volt így elkönyveltem negatívnak de csak nem jön meg így azért csináltam, hogyha van vmi elkezdem a progeszteront biztos, ami biztps (4 vezélésem volt, nem kockáztatunk). Képet azért se tettem, mert olyan halvány, hogy a képen nem os látom azt, amit szabad szemmel. Most inkább az érdekelne, h am van e esély arra, h ebből még lefyen vmi vagy ha van is ott vmi akk valszeg kemiai?
2023. jan. 22. 15:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Képet tegyél fel és megtudjuk mondani a véleményünket.Így látatlanban nehéz.Képfeltöltés.com-on keresztül fel tudod tenni.
2023. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Lehet belőle egészséges terhesség mert 14.dpo-n nem mindenkinek olyan egyértelmű a második csík.Ha 2 nap múlva erősödik akkor talán sínen vagy.Progit szedd de tudd hogy nem csodaszer.Nekem nem segített sajnos mert nem az volt a probléma.4-szer nem szedted a progit és azért mentek el a babák?
2023. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, alapvetően egy genetikai probléma forgott szerencsétlenül illetve mint kiderült a pajzsmirigyem sem szuperált túl jól. A tesztet tényleg úgy kell elképzelni, h képen nem látszik, ezért sem akartam feltölteni, mert ha vki ezt látja azonnal támad, h minek töltöm fel a full nega képet. Élőben viszont vmi van. Na most kérdés, h lassan termelődik a hcg, vagy kései mensi lesz egy kémiai miatt. Az igazság az, h az agyammal tudom, hha 14 dpon ilyen halvány akk szinte biztos, h szívás, de vhol mégis bízok benne h haaaaatha vegre szerencsenk lesz.
2023. jan. 22. 17:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha esetleg vkinek van tapasztalata annak nagyon orulnek
2023. jan. 22. 17:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre a választ csak az idő adja meg.Nehéz tudom de várj és ki fog derülni.Hiába írja le valaki most neked hogy neki sikerült így is mert lehet neked nem fog tehát nem releváns más tapasztalata szerintem.

Bízz a szerencsédben mást nem tehetsz.Szörnyű ez a várakozás tudom de minden terhesség bizonytalan az elején.4 vetélés után már sikerülnie kell!

2023. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, nagyon jól esik. :) Remélem tényleg igazad lesz és végre szerencsénk lesz. :) Igyekszem türelmes lenni, várok egy jó pár napot és ha nyoma se lesz mensinek akkor tesztelek egy újat. :)
2023. jan. 22. 19:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj két nap múlva reggeliből. Nekem dpo13 már erős pozi volt, de olvastam többször hogy később mutatt csak ki a teszt
2023. jan. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!