Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért várják a szülők annyira...

Miért várják a szülők annyira az iskolakezdést?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok, de mindig az iskola végét várom, mert amíg tart nap mint nap idegösszeomlás szélén állok a rengeteg balhé és feladat miatt, nálunk ilyenkor van igazán pokol.

Ok, nincs otthon a gyerek 8-16ig, de az ember ilyenkor amúgy is dolgozik, szóval nincsenek együtt 🤷‍♀️


2023. szept. 4. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én is a végét várom mindig. 15 éves lány anyjakent. 😉
2023. szept. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert összesen 2-3 hét szabadságot tudok kivenni, a többi 7 hetet pedig iszonyú nehéz megoldani.
2023. szept. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Mert nincs annyi szabadsàgom mint a sok szünet. Ha ez össze lenne hangolva, akkor nem lenne gond.
2023. szept. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Én mindig a nyári szünetet várom. 😊 Nagyon szeretek velük itthon lenni.
2023. szept. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom az várja, aki nehezen oldja meg, hogy otthon legyen velük.

Nekem rugalmas a munkám,így könnyen megoldottam mindig a szüneteket. Most ez volt a második nyár, hogy itthon vagyok a picivel (tavaly májusban született). Így meg amúgy is itthon voltam, nem volt gond a nagytesóval se. Szóval én nagyon nem vártam a végét. Olyan jó volt itthon hármasban.

2023. szept. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

3as vagyok nem értem a lepontozàsom, ha meg lenne oldva nekem is annyi szabadsàg akkor nem lenne gondom mert szívesen lennék otthon vele.

De az én munkàm nem home office jellegü

2023. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem várom. Mindig fáradtak, nyűgösek, nyafognak, hogy utálnak iskolába járni. Sokkal nyugodtabb az egész család nyári szünet alatt.
2023. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13 lesz a lányom, legtöbbször szeret suliba járni. Mivel itthon vagyok, nekem nem gond a nyári szünet ( illetve a gyerek unatkozik, mert egyke, nincs gyerek a környéken, és meg sajnos nem ok nélkül vagyok itthon).


Azonban én is a szünetet várom. Mivel vidékiek vagyunk, és a városba jár, korán kell kelni minden nap, soká ér haza, átlag fél 4 körül, ár idén még kérdéses. Mire hazaér, fáradt, nyűgös. Aztán jön a nyűglődés a házi miatt, utána a szóbeli miatt. Aztán jönnek a sztorik, ki kivel mennyire balhézott össze...

Ott tartunk ,hogy idén 1 héttel iskolakezdés előtt állandóan feszült, ideges voltam. Ennyire még akkor se vártam a szünetet, mikor én jártam iskolába.

2023. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!