Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktak mondani olyat nálatok...

Szoktak mondani olyat nálatok iskolakezdésnél pl. , hogy a gyereknek ne a legolcsóbb dolgokat, iskolaszereket vegyék meg a szülők pl. tempera, vízfesték, színes ceruza, radír. , hanem jó minőségű drágábbat?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint van olyan iskolaszer, amiből az olcsóbb jobb..

2012. aug. 14. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl a tempera, színesceruza, zsírkréta, pont azok, ahol számít a minőség, mert a legolcsóbb az általában szar. Ez saját tapasztalat. Viszont füzetből tuti nem vennék hercegnőset meg verdásat tripla áron, inkább vennék olyan csomagolópapírt és becsomagolnám vele a filléres füzetet.
2012. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az első válaszolóval.

Vettem olcsó vízfestéket, ecsetet, alig fogott a festék, az ecset szétállt.

Az olcsó ceruzávanntörött volt a bél. Zsírkréta alig fogott.

2012. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Odaírták zárójelbe a márkát, hogy melyiket ajánlják. Az olcsóval sokszor befürödtünk már, így inkább megveszem ritkábban a minőségit, mint folyton olcsóbbat vegyek.
2012. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen szokták ,de nem mindenki veszi meg van akit nem érdekli mit kérnek a tarárnök.
2012. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És melyik az, amelyiket érdemes megvenni, mégsem a legdrágább (vízfesték, tempera)?
2012. aug. 15. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
tavaly én az aldiban vetem festéket középkategoria volt ,és jó idén az aucha saját márkás vízfestékét vetem meg .de van aki azt mondja jó a sünis is.
2012. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú, a sünis nagyon jó! A temperájuk szuper, van póniszőrös ecset, én olyat kaptam, szóval a sünis termékek tényleg jók.Vettem a kisboltba zsírkrétát...uhh, nagyon rossz volt azzal színezni, utáltam.

Színes ceruzából én Herlitzeset kaptam mindig, az nagyon szépen fogott, míg egy másiknak olyan halvány színe volt.Ilyen dolgoknál fontos a minőség, ebben nagyon ne spórolj.:)

Biztos van olcsóbb jobb féle iskolaszer, de én nem találkoztam még ilyennel...:)

2012. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És az Auchan saját márkás vízfestéke jó? Élénk színű?

Milyen a Winnis?

2012. aug. 16. 08:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A Süni nagyon jó!
2012. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az auchan saját márkását még nem tudom mert az az iskolába kell majd ,vinnisbe nem biznék meg .
2012. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!