Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csomagoltok tízóraira,...

Mit csomagoltok tízóraira, uzsira?

Figyelt kérdés

Eddig 3x-i étkezést fizettem neki, de nem nagyon ette meg, mindig éhesen jött haza

7 éves, elsős kislány. Nyilván lesz klasszik szendó is, de azért kicsit változatosabb felhozatalt szeretnék


jan. 29. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Delelottre: sajtok, gyumolcsok, muffinok (lehet sos vagy edes), zabgolyo, banankenyer

Delutanra: magvak, gyumolcsok, aszalvanyok, zabkeksz

jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a péksüteményt váltogatom, zsemlefajták, kifli, buci, kenyér, stb. Persze amit belerakok, az is változó (felvágottak, májkrém, sajt, uborka). Ritkán pogácsát teszek.

Édeset nem szoktam rakni, viszont mellé szinte mindig van valami "nasi": keksz, müzli szelet, gyümölcs, magvak.

Mi ezt meg is szoktuk beszélni reggel, mutatom a felhozatalt és eldönti.

jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Ha nekem magvakat csomagolt volna anyám.. És mikor égen halok el kezdhettem volna csipegetni mint egy cinege. Hát aldom a normális kajákat.
jan. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szendvics alap változó (kifli, zsömle, buci, fonottka, tortilla, stb), a kicsi csak a Rákóczi szalámit eszi meg, így neki mindig olyan szendvicset sajttal, a nagynak mehet paprikás szalámi, sonka, májkrém, sajtkrém-magvakkal, többféle sajt. Mellé uborka, retek, sajt, paradicsom, alma, mandarin, banán, mikor mi.


Ritkán kalács kis joghurttal, lekvárral vagy túróval.


Az ebédet termoszban viszik, uzsonnára pedig valami nasit választhatnak maguknak.

jan. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha reggelizik otthon, akkor igazából ne gondold túl, vigye azt, amit hétvégén eszik tízóraira/uzsira. Bármilyen joghurt, tejszelet, gyümölcs stb eláll egy fél napot hűtés nélkül.

Egyébként én délelőttre a tejtermékeket rotálom, uzsira a gyümölcsöket, így soha nem unalmas.

jan. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
Mi mindig almát,kekszet,péksütit vagy szendvicset csomagolunk.
febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!