Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A szülő viszi a gyerek táskájá...

A szülő viszi a gyerek táskáját ötödik osztályig, ez tény, de hogy oldják meg azok a szülők, akiknek ikreik vannak?

Figyelt kérdés
Az egyik iker táskaja gurulós vagy hogy visz egy anya 2 db 20 kilós hátizsákot?
márc. 10. 07:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
3-os és 1-ős gyerekeim vannak és nem cipelni a táskájukat.
márc. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
:O
márc. 10. 07:25
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Van annak a gyerekeknek apja is, nem?

Egyébként heti kétszer nehéz a táska. Hétfőn és pénteken. De 20 kiló nagyon erős túlzás.


Átlagos testalkatú gyereknek nem kell cipelni a táskát 5. osztályig.

2. osztályos gyerekem nincs 20 kiló, neki még kell segítség, ha nagyon megpakolják.

márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

A szülő viszi a gyerek táskáját ötödik osztályig, ez tény

Én nem vittem. Sőt a gyerekek egyedül mentek reggel 2. osztálytól. Úgyhogy nem tény

márc. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Sosem vittem a táskájukat. Na jó, de, mikor elsőben még mentem értük, és kérték, hogy vigyem haza, mert ők pitypangot szednének az út mentén szökdécselve. A hátizsákjuk meg rossz napokon is max 8 kiló, lemértem.

Plusz ha az embernek ikrei vannak, nem hiszem, hogy először iskolás korukban tűnik fel, hogy vannak elvárások, amikből fizikailag kénytelen engedni. :))))

márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%

Hat felvaltva vagy maskepp elosztva.


pl egyik nap egyik gyereket cipeli, masik nap masiket. Ez lenne igazsagos. Vagy egyikojuket viszi a szulo, a masikat ket reszletbe osztjak es akkor mindketto kevesebbet visz es suli elott egybe pakoljak.


Sajnos 5.es a gyerekem hihetetlen nehez a taskaja...es ezzel csak nemreg szembesultem...aztan csodalkozhatok majd hogy megy tonkre a gerince

márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Eleve a kérdés feltevése is gond, ugyanis olyat állítasz tényként ami nem igaz. Többen is leírták, hogy nem ők viszik a gyerek táskáját alsóban.

[link]

márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
3, nálunk heti kétszer sem volt nehéz, mert hétvégére nem volt házi, hét közben se nagyon, max azt hozta haza, amit meg akart mutatni nekünk :)
márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Sose vitték a táskáinkat tesómmal a szüleim. Nincs gerincprobléma. És odabent hogy viszi egyedül,ha menni kell ide oda? Vagy hazafele? 5.-ig?:D 11 éves gyerek már,ne vicceljünk.
márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Miért vinné?

Anyámasszony katonája a gyerek vagy mi?

márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!