Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 16 éves gimnazista srác...

16 éves gimnazista srác vagyok. Miért zavarnak el a szüleim 9-kor aludni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy nem hagynak tovább fennmaradni. Most is sötétben mobilról írok...

2012. ápr. 17. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem őket. Mondjuk kilenckor még tényleg korán van. Lehet csak azt szeretnék, hogy kipihent legyél. Mikor kell kelned?
2012. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy sok a tanulnivaló, még nem végeztél és tanulnod kell. Azért csak nem szólnak.Olvasni sem olvashatsz?első vagyok
2012. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Olvasni se hagynak, és 6.30 fele kelek. Ja, és ha hazaérek, mindíg külön rám szólnak, h 9-re tanuljak meg.
2012. ápr. 17. 22:06
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
hmm:/ Hát még így is több mint kilenc órát aludhatsz. Feltételezem, hogy olyan korán nem érsz haza és gondolom tanulás után még tévéznél, vagy neteznél egy kicsit.Idősebb testvér esetleg családtag nincs aki beszéljen velük??
2012. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdezted már tőlük, miért kell olyan korán aludni menned?

Hétvégén is? Vagy csak hétköznap??

Gondolom külön szobád van és nem zavarnád őket.

Ha Általános iskolás lennél, még megérteném, de így már kicsit furcsa.

De lehet, csak "jóból" mondják.

Próbáltál már beszélni velük?

2012. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ja, és nem ide tartozik, de ez már k*rvára a könyökömön jön ki: hétközben tilos a gép, hétvégén (péntek, szombat, vasárnap) 2-2-2 órát lehetek gép előtt, valamint 1 rossz jegy a suliban (3-as, 2-es, 1-es) minusz egy óra az időmből. Jó jegyekért meg nem jár semmi.
2012. ápr. 17. 22:12
 7/26 A kérdező kommentje:
Nagytestvér az én vagyok, csak hétközben kell 9-kor feküdnöm, és egész héten 2-3 körül otthon vagyok.
2012. ápr. 17. 22:16
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek:/Lehet, csak azt akarják, hogy tanulj, de ezzel csak azt érik el, hogy "elfordulsz tőlük"

Feltételezem, hogy nem hülyeségeket csinálsz a neten. Amúgy azt nem értem, tanulás után miért ne gépezhetnél 1 1 órát???

A gépet tanulásra is lehet használni.

2012. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ráérnek és látszólag nyugodtak, ültesd le őket, hogy beszélni szeretnél velük. Mondd el ezeket, amiket itt leírtál. Gondolom, nem vagy rossz tanuló akkor.Hogy szeretnél egy kicsit kikapcsolódni, pihenni tanulás után, és szükséged lenne a gépre. szeretnél megnézni egy filmet, vagy olvasnál, stb...

Sok sikert, bár az ősökkel tudom nehéz:)

2012. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

És ha nem engednék esetleg a beszélgetés után sem a gépezést,akkor pedig a jól bevált módszer:utána akarsz olvasni valaminek,vagy épp a kötelező olvasmányt akarod gépen kiolvasni.:DD ezek nálam beváltak..hogyha nagyon kezdett szigorodni a helyzet.:D


16/L

2012. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!