Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Népszerű gimnazista lányok,...

Népszerű gimnazista lányok, mit gondoltok mi a titka a népszerűségnek?

Figyelt kérdés

Azokhoz a lányokhoz intézem a kérdésem, akit szeretnek, és nem megfélemlítésből vagytok népszerűek, az ilyenek általában ugye jól is néznek ki, a facebookon tipikus 50-100 like-ot kap a képeik, sosincs hogy ne lenne kivel menni, a fiúk is szeretnek.

Mi a titok? Megnyerő kisugárzás? A gimi első napjait hogy kezdtétek?


2012. ápr. 5. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Laza személyiség kell hozzá.
2012. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és szerinted mitől lesz valaki nem laza?
2012. ápr. 5. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
50-100 lájk nem túl sok h ha nekem nem túl nagy népszerűséggel és kevés ismerőssel van 40. Sőt ezeknek fb. ribiknek magától meglesz az 500 lájk is...
2012. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én most alig vagyok népszerű, sőt, néha úgy érzem azt se tudják ki vagyok, mégis minden képem 20-40...jó ez mondjuk nem mérce mert jók a képeim:)
2012. ápr. 5. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

akik "népszerűek" vagy egy hatalmas ribik,vagy sok a pénzük nagyon sok,el is költik feleslegesen méregdrága cuccokra

egyátalán nem az a népszerű akinek jó a kisugárzása,az hogy facebokot tele rakja idióta,meg photosoppolt képekkel attól még enm lesz valaki nagy szám,sajnálatos dolog hogy a tinik nagyrésze ennyire primitív hogy ezeket a dolgokat tartják a nagyra a pénzt,ivást,szexet stb na és amelyik lány valamelyiket,vagy mindent műveli,birtokolja az a "nagymenő"

2012. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Szia :)

Soha nem az számít, hogy népszerű légy, vagy hogy megfelelj másoknak, vagy hogy másoknak bizonyíts, magadnak kell tetszened... Ezeket a lányokat azert "szeretik" mert vagy nagy a szájuk, és inkább senki sem szól nekik vissza, és hagyjak a dolgot ugy... talpnyalókká válnak...vagy olyanok akiknek nulla az IQ-juk...

Legyéél vidáám, vicces, viccelj másokkal... hidd el a fiuk jobban szeretik az ilyen lányokat...:) tudom, ismerem milyen, a menő csajokkal vannak mindigm de belül tudják őkis hogy milyenek és a hátug mögött leribizik azokat a menő csajokat...

Csak add önmagad, es ne fapofa legyéél, hanem vicces életvidám :) és felhívod magadra a figyelmet :)

2012. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nálunk a "népszerű" lányt csak megakarják ..... és aztán dobni. annyi a titka, hogy 40 kg smink van rajta, flegmul, és fb cseten pedig adja a ribit.

ennyi a titkuk semmi más. benyal, a háta mögött szidja, és az arcábavihog.

kedvesek.

akinek nem inge, ne vegye magára.

engem is sokan ismernek a suliból, bár én tényleg csak jófejkedek, és segítek, sosem kellett azt hallanom hogy flegma vagyok és utálnának mint a másik csajt. :S

2012. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! én még nem vagyok gimis, de azert leírom a sztorim, hátha erdekel vkit. 2 éve hát elég... visszahúzódó voltam. egy haverom volt, aki aztán elment, tehát egyedül maradtam a nyári szünetre... felregisztraltam facebookra, ahol aztan sokat chateltem a népszerű lányokkal. Év elején elkezdtek dumálni velem, és mivel szerencsére jó humorom van (nem egobol mondom ) össze baratkoztam velük. ettől fogva aztán többet beszélgettem a fiúkkal is, és ma én vagyok nyilvántartva az osztály egyik leghumorosabb lányának, a többiek számíthatnak rám, és a hülyeségben is partner vagyok. :)


*hepiend*

2012. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cutexxxx válasza:

Szia hát én az ország egyik legjobb hatosztályos gimnáziumába most vagyok hetedikes vagyis ott elsős. Az idősebb diákok a végzősök köszönnek nekem a folyosón és csak fél éve járok oda de nagyon nagyon sok ember ismer és kedvel. Nem én vagyok a legokosabb az osztályból mondjuk ide csak nagyon jó tanulók járnak de a lényeg hogy nem tartozom az 38 fős osztályból a 10 legjobb tanuló közé. Sportban viszont mind a 21 lány osztálytársamnál (külön van lány és fiú tesi) jobb vagyok legyen szó úszásról futásról vagy labdás sportokról. Az is hozzájárult ahhoz hogy sok diák ismer hogy minden reggel a nulladik óra alatt a sulis edzésen futok ahol nagyon sok idősebb főleg végzős lány van akiknek nincs idejük délután sportolni a tanulás miatt, de a jó alakjukat meg szeretnék őrizni így ők is "felfigyeltek rám és más osztályok is hívnak szórakozni. Ha sporttal kapcsolatos vagy csak szimplán jónak ígérkező programot szervez az iskola mindenképp elmegyek és elhívom pár osztály társamat is. Ezzel megismerek még több embert, és akiket hívtam, jól érezték magukat és maguktól nem jöttek volna hálásak nekem és keresik a társaságomat. A sok sportnak köszönhetően (hét éve folyamatosan verseny sportolok) jó alakom van amit a fiúk meg is jegyeznek, valaki kultúráltan valaki meg úgy hogy "jó segged van" A megjelenésemre figyelek, de nem viszem túlzásba. Télen farmer, bakancs vagy magas sarkú bokacsizma egy szűk hosszú ujjú és egy fehér kék vagy púder rózsaszín pulóver, a kabátjaim pedig úgy vannak beszűkítve hogy kiemeljék az alakom. Szeptember elején mivel az iskolában megengedett farmer shortot és rövidebb pólót vagy pántos felsőt vettem fel egy converse cipővel/ahhoz hasonlóval vagy egy magasított talpú sneaker-rel.

A tanárokkal többnyire tisztelet tudó vagyok de ha valamit igazságtalannak érzek azt a tanár szemébe mondom, normális stílusban. Az osztálytársaim nem tudják érvényesíteni az akaratukat ezzel kivívtam egyfajta tiszteletet mert én szembe megyek sok mindennel, de nem túl durván. Nem irányítom az osztályomat de nem hagyom hogy valaki engem és a többieket is irányítani próbálja. Nem írok mások helyett házit, nem felelek önként és nem úgy jelentkezek az órán hogy kiesek a padból.

2019. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!