Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti hogyan oldanátok meg a...

Ti hogyan oldanátok meg a nyári szünetet?

Figyelt kérdés

Az előző kérdés körömben ezt már taglaltam (Hova tegyem a gyerekem nyáron?Megoldás a nyári tábor? Mennyibe kerül egy napközis tábor és egy ottalvós tábor? Mit kap ezért a gyerekem?)


Szerintem ez a kérdés sokunkba megfogalmazódott! Ezért is tettem fel a kérdést!

Ezt a kérdést máshol is felvetettem!

______

Erre szeretnék válaszokat és véleményt Ti mit választanátok?

Bölcsödék óvodák estében felmerült az ügyeletes bölcsi óvoda lehetősége

Szó volt a napközis ottalvós táborokról is!

Alternativ megoldásokról mint az hogy a szülők összefognak és egymás gyerekeire vigyáznak pár napot!

Bébisziter lehetősége

Családinapközi lehetősége

Igazábol arra lennék kiványcsi hogy ti hogyan oldjátok meg? Esetleg más alternatív megoldásban is gondolkodtok? És menyit szántok erre a megoldásra?


Ezekre a kérdésekre szeretnék mégtöbb véleményt választ kapni! És ha van jó ötletetek vagy ajánlásotok akkor azokat is várom!



2013. máj. 17. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagyszülőknél voltak 1-1 hetet és mi is a férjemmel nem egyszerre vettük ki a szabinkat, hanem egymás után. Aztán egy kis táppénz is, ha már más nem segített. Nehéz volt, tönkre is ment a házasságunk mire a gyerekek 8 évesek lettek.
2013. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés engem még nem érint,de ilyen megoldást nem olvastam a felsorolásban.

Nagynéném egy egyedülálló nyugdíjas és megkérte egy egyedülálló apuka,hogy X összegért reggelente vigye oviba a gyereket és ha kell akkor szombaton is kéne rá vigyázni.Szerintem nyáron is igénybe fogja venni a nagynéném szolgálatait.Szerintem ez nem a bébiszitter kategória,hanem kölcsönös segítség.Igaz kis juttatással.

2013. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!