Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Óbudán a Harrer és a Kerék...

Óbudán a Harrer és a Kerék általános iskolákról szeretnék infókat. Nem az érdekel, ami a honlapon van, hanem a tapasztalatok. (? )

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én oda jártam régen és a lányom is oda fog járni a Kerékbe!

Erős suli az A matek és angol tagozat a B emelt szintü angol tagozat a C emelt szintű német tagozat.

(Régen a B osztály volt a tesi tagozat az én időmben)


Ez mellett van lehetőség kézi kosár labdára edzésekre ha ügyes a gyerek le is igazolják. Van szolfés énekkar.


Az angolt és a németet heti 3x tanulják és minden nap van tesi 3 torna 2x néptánc


Rajz szakkör és különböző szakkörök meg programok vannak

Ez mellett vannak nyári táborok a Barátság parkba viszik őket csak az étkezésért kell fizetni!


Felső tagozatban már két nyelvet tanulnak a gyerekek. Ha jó tanulsz ösztöndíjat kapsz és pénzel jutalmaz az önkormányzat is.


A gimnáziumban 2 osztály van ( asszem ) Felvételizni kell 5 osztálytól ( asszem)


Amúgy az én tanáraim még mindig ott tanítanak! És ha bemegyek a suliba mindig ott ragadok!

2013. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jaj az A angol és emeltszintű matek! ( régen az angol tagozat volt)
2013. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A légkör milyen? Milyenek a pedagógusok? Lehet priviben is :) És milyenek lesznek ott a gyerekek?
2013. máj. 21. 17:23
 4/12 anonim ***** válasza:

Amikor én beíratni mentem akkor egyáltalán nem volt idegen a suli csak furcsa volt hogy szülőként megyek oda és nem diákként

Az lányom volt ovis társa is oda jár most 1 osztályos Anna néni és Valo néni a tanítói. Elég szigorúak meg versenyeztetik a gyerekeket ( a Harrerban is). Anna nénit én személyesen ismerem mert engem tanított. Szerintem másképpen állnak a tanárok a diákokhoz mint amikor én annó jártam.

2013. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A tanárok következetesek rend és fegyelem van pl nem dohányozhatsz nem ihatsz energia italt ügyelnek a büfében az eészséges ételekre gyümölcsökre A gyerekeket az iskola melletti játszóra viszik máltais játszó tér ami körbe van kerítve


ügyelet 16 óra után van akkor a kicsik és a nagyobbak az udvaron vannak.

Ami nem tetszik hogy árulnak ilyen hülye újságokat játékokkal ami szerintem tök hülyeség

2013. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A harrerban voltam nyilt napon nagyon szép kulturált szimpi tanító néni az iskolában zene iskola is van és az egyik osztályban angol nyelven tanítják a tantárgyat. Én oda akartam vinni a gyereket de a gyerekemnek nem jött be a suli inkább a kerék
2013. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az itt végzett diákok többsége jó eredménnyel zárt ( az én időmben) akik pedig nem azok is megállták a helyüket

szerintem ez gyerekfüggő és tanár függő hogy milyen lesz a gyerek és hogy fog tanulni.


Majd meglátom milyen lesz mert mi szeptemberben kezdünk a lányom már olvas számol ír nem hiszem hogy gond lenne csak nagyon érzékeny de az oviból többen jelentkeztek ide és a banda együtt marad

2013. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Közel lakunk a sulihoz, ezért sok mindent láttam, ami nem tetszett, de nem tudom, hogy ez a suli, vagy a diákok "hibája". Pl. sokszor láttam cigiző 12 év körüli gyereket az udvaron a kerítés mellé elbújva, tanár a közelben sem volt. Mikor még kicsi volt a lányom, szabályosan el kellett menekülni a Máltairól, mert a gyerekek akiket oda kivittek, botrányosan viselkedtek, tanító néni a bejáratnál beszélgetett, nem izgatta, hogy bent vandálkodnak.

Amikor reggelente sulikört futnak a gyerekek, akkor is hallottam már tornatanárt elég "furcsán" beszélni velük, ami nem volt túl szimpatikus.


Ezek miatt aggódom kicsit, mert hivatalosan oda tartozunk.

2013. máj. 22. 13:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor ti még közelebb laktok mint mi!

Amikor az én lányom kicsi volt mi sem szívesen maradtunk a máltain az iskolások miatt!túl sokan voltak és féltem hogy fellökik a gyerekemet.

Na igen annak idején amikor én jártam ilyen nem nagyon volt hogy sutyiba cigizés ! Az akkori igazgató vasfegyelmet tartott! Tanárok pedig nem beszéltek cifrán! Na de az akkor volt...

Mi is ide tartozunk! Fel is vették. De nem abba az osztályba ahová szerettem volna!

Mivel oda tartoztok akkor nincs mese kötelező titeket felvenni. Ne aggodalmaskodj ha pedig ilyet észlelnék hogy sutyiba valami rosszat csinálnak a gyerekek én biztos nem hagynám annyiban a dolgot! ( így meg hogy oda fog járni a lányom végképp nem hagynám!

2013. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én bízom abban hogy a gyermekem hamar megtalálja és megállja itt a helyét!
2013. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!