Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszttel kapcsolatba...

Andrea33 kérdése:

Ovulációs teszttel kapcsolatban érdekelnének tapasztalatok, nektek bevált? Most csináltam először, ciklus 13. napján reggel lett először pozitív az eredmény. A T csík erősebb volt, mint a C.

Figyelt kérdés
Aznap együtt is voltunk, meg másnap is. Ma van a 15. nap, ma reggel is még erősen pozitív. Akkor most mi van? Az volt ráírva 24-36 órával előtte kimutatja. Mindig reggel csináltam. Nem értem. Kérlek osszátok meg velem tapasztalataitokat. Köszönöm!
2013. máj. 18. 14:01
 1/3 Roberta77 ***** válasza:

Szia :-) az enyém használati utasításán az áll

Hogy este 6-8 óra között kell tesztelni és előtte 2 órával

Nem szabad inni.

Nekem 3 nap is pozitívnak tűnt, de ha alaposan megnéztem

A 3. Nap volt legerőerősebb a csík.

A4.nap ujra halványabb volt, kb akkor van tüszőrepi.

2013. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én több havi sikertelen próbálkozás után vetettem be. De nekem sosem volt erősebb a tesztvonal a kontroll vonalnál, pedig azt írta az utasítás, hogy akkor lehet akciózni, vagyis akkor van peteérés, amikor erősebb a T csík. Ennek ellenére abban a hónapban végre megfogant a kisfiam.
2013. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem 2-3 napig erősebb volt a T csík, ma már nem csináltam. Ma van a 16. nap. Azt nem írták, hogyha halványabb lesz, akkor van a tüszőrepedés, meg azt sem, hogy este kell csinálni. Biztos mindegyik más. Gratulálok a kisbabátokhoz. Nekünk ez a 4. hónapunk, én is most vetettem be először ezt a tesztet, sosem csináltam még ilyet. Remélem beválik.
2013. máj. 19. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!