Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolás szülői értekezletre...

Iskolás szülői értekezletre csinosan szoktál menni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy mint aki esküvőre, hanem mint aki dolgozni megy. Bár én egyébként is az az "öltözködős fajta" vagyok, szóval ez nem farmert és szűk pólót takar, hanem elegánsabb ruhákat.
2013. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint egy szülő, gondolom, tehát nem sportosan, nem melegítőben, de nem is diszkószerkóban vagy báli ruhában. Én úgy gondolom, ha valahova megyek, mindig az alkalomhoz illően öltözzek, szülői értekezletre normál szinten kiöltözve, de egy anyák napi műsorra már jobban kiöltözök, mint szülő.
2013. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pont annyira csinosan, mint bárhová máshová. :)

Mivel sehova sem járok „topisan”, melegítőben vagy ilyesmi, ide sem, de nem is rittyentem ki magam.

2013. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még nincs akkora gyerekem hogy iskolai szülőire kelljen menni velük.3 éves a nagy,kicsi 2hós. Amikor a bölcsiben volt szülői ott sima farmerben és egy csinosabb polóban voltam. Egyébként ott is volt anyuka aki kimondottan elegáns volt,de szerintem azért mert neki olyan munkaköre volt. (szoknya,bluz volt rajta. Az én édesanyám is mindig ilyen egyszerű hétköznapi ruhában jött

szülőire a suliba.

2013. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát olyan "elmenős" cuccban. Amiben máshová is megyek. Mondjuk én szeretem a farmert, így egy csinosabb farmer blúzzal, vagy blézerrel. Nem öltözöm ki, de csinosan megyek.
2013. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az apukák közül többen is a festékes, olajfoltos munkásruhájukban jönnek. Éppencsak ideérnek a munkából, minek is öltöznének ki. Ezért mi nők is alkalmazkodunk hozzájuk és a szokásos napi utcai viseletben megyünk. Furcsa kontraszt lenne, ha körömcipőben fényes kisszoknyában ülnék a fiam padtársának víszerelő anorákos apukája mellett...
2013. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 7. válaszoló rátapintott a lényegre, a legtöbb ember munkából megy a szülőire, nincs ideje előtte átöltözni. :)
2013. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Éppen ezért vannak kiskosztümösök is, és festékes ruhájúak is:)
2013. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egy szülőin nincsen dress code, akármiben mehetsz, beengednek :)
2013. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!