Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Waldorf iskola mennyibe...

Waldorf iskola mennyibe kerül? Havonta kell fizetni vagy egy évet előre?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk 25-30ezer havonta+a tanszerek szintén havonta,és minden hónapban kell fizetni,nyáron is.
2013. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a családunk waldorfos tagjai is ennyit fizetnek.


Az 1. hozzászólótól kérdezem (elnézést a kérdezőtől, hogy más téma):

a ti Waldorf-iskolátokban is du. 1-ig vannak bent a gyerekek? Azért érdekel, mert szimpatikus a pedagógiájuk, de sajnos mi nem tudnánk megoldani, hogy ilyen korán hazahozzuk a gyereket, mert dolgozunk, így kíváncsi vagyok, van-e olyan, ahol bent lehetnek mondjuk 4-ig.

2013. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom bent lehet maradni délután is ha valakik nem tudják megoldani az ebéd utáni hazamenetelt.
2013. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hogy tovább bent maradjon a gyerek azért akkor még plusz fizetni kell? :(
2013. aug. 23. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
amit én ismerek, ott nem. minden iskola maga dönt a pénzügyekről, de szerintem a délutáni felügyelet alapból benne van. onnan gondolom, hogy évfoylamonként sem más a tandíj, pedig egy felsős nyilván többe van (kisebb csoportok, stb)
2013. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

(a 2. vagyok megint)

Köszönöm a válaszokat!


Az mit jelent, hogy „kisebb csoportok”? Felsőben kevesebb gyerek van egy osztályban?

Arról tudtok valamit, hogy milyen eséllyel lehet egy „sima” iskolából átmenni egy Waldorfba?

2013. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

kisebb csoport mert osztott pld nyelvből, kézműves, kézimunka (varrás, fafaragás, kertművelés)

átkerülni: iskolától függ, felvételi van, beszélgetés szülőkkel, 9. be talán könnyebb bekerülni.

a művészeti tárgyak miatt nehéz lehet a felzárkózás, vagy a 2 idegen nyelv miatt.

2013. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

(a 2. vagyok megint)

A Waldorf iskolákra nem vonatkozik az új „remek” találmány, hogy délután 4-ig kötelező bent maradni az iskolában?

2013. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem, rájuk nem. Mert nem állami és ez csak az államiakra vonatkozik. Én az ELTE Radnótiba járok és nekünk sem kell bennmaradni, mert mi az egyetemhez tartozunk
2013. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!