Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nem bazi nagyok ezek az...

Nem bazi nagyok ezek az elsősöknek valo iskolatáskák? Rápróbáltuk az 5 évesemre, aki 120 cm, tehát nem kicsi, és nagyon hülyén néz ki vele. Ezt a merevtalpú, szuper hátuljút próbálta fel.

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkin elég hülyén néz ki benne :) de nem baj, ez így jó :D a kérdésedre: de, igen.
2013. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, bazi nagyok. Nem tudom, annak idején mi is ilyen görnyedt hátú kisdiákok voltunk-e, de most látni a kicsiket, valami tragédia. Főleg, hogy egyre több a kialvatlan, karikás szemű, olykor a sírás kerülget, ha rájuk nézek. :(
2013. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is nagyok,főleg egy pici lurkònak.Mindig nèzem őket ès annyira sajnálom hogy szinte a táska látszik a gyerek nem.Viszi őket előre.A kis drágák.Annyira èdesek.
2013. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
A fiam nyáron töltötte a 6 évet,és 120 cm magas. Pár nap, és kezdődik neki a suli. Azt hittem én vettem rossz táskát, mert iszonyat bután áll rajta. Pedig én is ezt az elsősöknek való merevített aljú, jól kialakított hátú iskolatáskát vettem, de ezek szerint akkor mind ilyen.
2013. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
A fiam most lesz masodikos.Elsoben szeptemberben meg nem nagyon birta vinni a taskajat,igy huzhatosat vettunk.Amig megszokta a sulyat inkabb huzta,utana mar hordta rendesen is.Nagyon kozel van hozzank a suli,de meg igy is sokszor kocsival viszem,hogy ne kelljen cipelni,mert valoban nehezek a konyvek:D
2013. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
De igen. De az a baj, hogy ha túl kicsit veszel, akkor nem fér bele minden, akkor hozza külön az uzsonnást, külön a tornazsákot, külön ezt vagy azt... és minél több cucca van a gyereknek amit nem egybe pakol a táskába, annál gyakrabban túrja az anyuka a portán lévő nagy tárolót (és miközben keresi az egyik gyereke elvesztett tornacipőjét, megtalálja a másik sapkáját)
2013. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Mi a bánatos istennek pontoztatok le!?Szerencsètlen nyomorultak!!!!##
2013. aug. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

7.! Na, pont ezt akartam írni...

2013. aug. 29. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Annak a könyv mennyiségnek kell is az a bazi nagy táska!

Az én gyerkőcöm nem nagy,neki még hülyébben áll a táska,igaz én fogom hordani,mert (a könyveket hétfőn hoztuk haza,és) olyanok vannak benne,amiket én 20 éve még nem tanultam- elsőben 20 éve még nem volt környezet! csak 3. osztályban, olyan tankönyv (4 évre-szal nem pici) hogy cigány népismeret-mi soha nem tanultunk!.. és volt még amit fel lehetett venni elsőben tantárgynak (nyelv,számítástechnika),de mi nem vettünk fel,úgy vagyok vele,minek? A mi generációnknak jó volt,hogy 3. osztályban jöttek be más tantárgyak.

Elsőben fele ennyi könyvünk volt! és simán elbírtam az iskola táskámat!! A kajám is elfért benne,igaz nem sokat ettem :-) pici gyerek voltam én is,mint most a lányom.

Most a gyereknek oda adtam csak a könyveket,és nem bírta el!!

Mi is szemeztünk a gurulós táskával,de végül nem vettük meg. Nálunk elég messze van a suli (1,1km) és gyalogolni kell (nem biciklizik két keréken)és így akkor viszem azt is inkább minden nap,nekem már mindegy, de a gyerekem háta maradjon egészséges!! Megszakadna szerencsétlen a súly alatt!!

Bocs ki vagyok nagyon akadva,mert egy 18 kg-s gyerektől elvárják,hogy olyan nehezet cipeljen- nálunk nincs nagy baj,mert pár évig tudom kísérgetni a gyereket/gyerekeket,de azok,akiknek ez nem adatott meg???

2013. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!