Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Van itt tanár/tanító? Ti mit...

Van itt tanár/tanító? Ti mit szóltok a du.4-ig bentmaradásról? Hogy oldjátok meg? Nagyon kíváncsi lennék a Ti véleményetekre!

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Falusi iskolában tanítok, itt eddig is sokan bent maradtak. A problémás gyerekek léptek le, szülői és tanári felügyelet nélkül lófráltak, loptak a boltból, a játszótereken bántották a kisebbeket, stoppal bementek a városba "menőzni".


Egyáltalán nem baj, hogy az iskolában lesznek. Itt kevesebb kárt tudnak majd okozni.

2013. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Első vagyok: nálunk leckeírás lesz, amit ellenőrzünk, majd aki kész van mehet sportolni vagy az udvarra, felügyelet mellett természetesen. Ez eddig is így volt.


Ahogy voltak szakkörök is, ezek is lesznek továbbra is: műszaki rajz, háztartási ismeretek - ez lényegében kötetlen beszélgetés főleg lányokkal, főzés, ilyenek; pénzügyi ismeretek - ez most lesz először, még nem állítottuk össze a teljes éves anyagot, útközben alakítjuk majd a tapasztalatok alapján. Ezek mind önkéntesek természetesen.

2013. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok különórára jártam. Tanítás után hazaszaladtam ebédelni a nagyszüleimhez, lecuccoltam, néha át is öltöztem, aztán szaladtam tovább, sokszor vissza az iskolába, szakkörökre. Ezentúl nem szabad elmenni ebédelni a nagymamához és délután elmenni zeneiskolába, úszni, tánciskolába, színjátszóba, nyelviskolába, stb.?? :-o
2013. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez pontosan hogy van most?


Én 16 éve voltam elsős, akkor nálunk úgy volt, hogy volt hat óránk, utána ebéd, nagyszünet, játék ,majd du ötig 'önálló tanulás' címén kötelező leckeírás, felmondás a tanárnak, felkészülés a másnapi órákra. Ez mindenkinek kötelező volt. Haza már nem kellett tanulnivalót vinni.

Ez miért ekkora probléma most, ha régen is ígyvolt? Vagy mi vele a gáz? Valaki világosítson már fel, kérem.

2014. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!