Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az üzenő füzetbe pontot ír be...

Az üzenő füzetbe pontot ír be a Tanítónéni, akkor azt nekem is alá kell írnom, hogy "jelezzem" hogy láttam, vagy nem úgy van ez, mint az ellenőrzőben volt régen?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés,bocsi,de most 1. osztályos a gyerek,és én 20 éve voltam elsős,arra sem emlékszem,hogy üzenőfüzetünk lett volna :-)
2013. szept. 5. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én se most voltam elsős, de nekem apukám mindig aláírta a piros pontokat.
2013. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanító néni nem adott erre vonatkozó utasítást? Nálunk egyébként az én gyerekkoromban is meg most is alá kell írni. Engem egyébként gyerekkoromban volt, hogy a tanítónéni "megrágalmazott" , hogy nem mutattam meg a fekete pontot az anyukámnak. Pedig megmutattam csak elfelejtette alá írni. Nem kaptam ki soha érte, így okom sem lett volna eltitkolni. Nagyon mély nyomott hagyott még mindig bennem mint látod, bár az anyukámnak mikor elmeséltem a "rágalmat" írt a tanító néninek, hogy elnézését kéri sietett a 3 gyerek mellett és nem tudta időben aláírni a fekete pontot, de a gyerek megmutatta. Ez most felnőttként kárpótol, de akkor gyerekként nagyon bántott. Szóval szerintem inkább írd alá. :D És következő szülőin, vagy a gyerek kérdezzem meg holnap mi a teendő.
2013. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:-)


Az első szülőin nem én voltam,mert 4 lurkónk van,a fürdetés és altatás pedig pont a szülőire esett,fél 8-körül ért haza az apuka,akkor már a legkisebb aludni szokott (ezúttal is aludt),az apuka meg nem vállalta volna a fürdetését akkor sem,ha nem lenne anyatejes.

2013. szept. 5. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én már gimnáziumba járok, de amikor én volta elsős akkor a szüleim mindig aláírták, és a húgomnak és a barátnőimnek is. Szerintem írd alá. Lehet, hogy felesleges, de még mindig jobb, mint ha alá kéne írni, de te nem írtad:)
2013. szept. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel pont az ajtónál futottam össze a Tanítónénivel,megkérdeztem,és a fejét rázta :-)
2013. szept. 7. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
fiaim osztályában az üzenöt is alá kell írni ,hogy látam .
2013. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!