Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Cicanadrágot szoktatok felvenn...

Cicanadrágot szoktatok felvenni suliba? Milyen felsővel és cipővel, ha hordjátok?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok.^^
2013. okt. 23. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak úgy hordom, mintha sima harisnya lenne, tehát kb. combközépig érő felsőkkel, pulóverekkel.
2013. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tunika vagy sima bővebb felső, ami combközépig ér?
2013. okt. 23. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mint harisnya.


Nem feltétlen combközépig érővel, de alapvető szabály, hogy a fenekedet mindig takarja.

lehet tunikával, hosszú pulóverrel, lényeg hogy takarjon :)

2013. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem, de kellemeseket röhögünk azokon a barátnőimmel, akik felveszik csak úgy, rövid felsővel. Nagyon nevetséges.

Különben normálisan hordva nincs bajom a leggings-el, de jelenleg sajnos nem igazán passzol az alakomhoz.

2013. okt. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Én fenekemig érő felsővel szoktam hordani, farmer shorttal, vagy szoknyával.:)
2013. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ElizabethG válasza:
66%
Harisnyaként farmer shorttal,szoknyával,egy hosszabb pólóval,balerina vagy torna cipővel.
2013. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Én már rég voltam középiskolás, és fiú vagyok, de ha segít, mi azokat a lányokat, akik cicanadrágban, vagy biciklis gatyában jártak (azon kívül, hogy nagyon alaposan megnéztük őket), mind K-nak gondoltuk, úgy is kezeltük.

Ezt érdemes szerintem észben tartani öltözködésnél.

2013. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevés katasztrofálisabb dolgot tudok elképzelni annál, ha valaki farmersort vagy szoknya alá vesz cicanadrágot.

Kérdező, én szoktam, hosszú felsővel és csizmával, valahogy így: [link]

2013. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!