Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermekes anyukák! Ti hogy...

Kisgyermekes anyukák! Ti hogy hordjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés

Már a terhességem végétől egy lófarokban hordom a hajamat mert kényelmetlen volt, és mióta megvan a kisfiam, miatta nem merem kiengedni mert belekapaszkodik.

De most már nagyon unom hogy minden reggel ugyanazt a snassz frizurát csinálom meg magamnak.


Van aki kiengedve hordja a haját? Nem okoz problémát?


2012. szept. 27. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az tipikus kismama "betegség" :) Kislányom 15 hónapos, de a mai napig itthon össze van fogva a hajam - különben naponta moshatná, úgy össze kenne, meg persze zavaró is... miután megszületett iszonyatosan hullani kezdett, fél éves volt mikor derékig érő hajam vállig érőre vágattam, de inkább azóta is csak akkor van kiengedve, ha megyünk valahová...
2012. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

èn kiengedve hordtam mindegyiknél,csak a nagyon hajhullos idöben fogom össze néha. vagy feltüzöm.

lofarkat nem annyira szeretem, kicsit csitrisnek tünik.

2012. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én általában igen. (ha van időm megcsinálni) kimosom, megszárítom és kivasalom. Ha van valami neccesebb házimunkám, vagy ha kézzel mosok a kádban akkor össze szoktam fogni. Vagy akkor is ha már zsírosabb hatása van. De egyébként nem szeretem összefogni, nem is érzem jól magam olyankor a bőrömben. :-) na persze ha nagyon rohanok, akkor a hajam az utolsó ami érdekel.

2012. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Általában össze van kötve, lófarok,vagy még azt is feltekerem.

Idegesít ha főzök és odalóg, hátközépig ér.

Amíg nem voltak gyerekek, addig is jobban szerettem összefogva, feltűzve. Azóta sinte mindig így hordom.


Nekem is unalmas, de egyszerűen nem tudom elvisleni, haitthon le van engedve:(:(


Elég hülye szokás, tudom

2012. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lòfarokban, de gyerek előtt is így hordtam. fenékig ér a hajam.
2012. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lófarokban. Nyáron gyerek nélkül is így szoktam a meleg miatt, de a többi évszakban kiengedve szeretem.

A kisebb fiam 4 hónapos, még így is megtalálja a pár kilógó tincset, hogy megtépjen.

Ha kiengedném, szerintem már nem lenne. :)

2012. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 90 %-ban kibontva van a hajam. Csak akkor fogom össze ha zuhanyzok vagy pl. nyáron kánikulában, hogy ne melegítsen, de egyébként kibontva van mindig. Vállnál lejjebb ér a hajam kb. 10 centivel.

Kislányom 8 hónapos és ritkán van csak, hogy megfogja. Szerintem megszokta már ő is, hogy így van és ezért nem "nagy szám" neki, egyáltalán nem zavaró.

Néha pedig még férjem hajába is bele tud markolni a feje tetején, pedig neki nincs hosszú haja :-)

2012. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én mindig olyan tépett frizurát kértem a fodrásztól, hogy éppen ne tudjam lófarokba fogni. :)

Hátul össze lehetett gumizni, de az csak itthon takarítás, főzés és fürdés közben volt úgy. Amúgy kiengedve hordtam. Olyan vállig erő volt.

Most egy hete vágattam le, elől hosszú, hátul rövid. Olyan Kleopátra fazon, csak mondom, elől hosszú. Így végképp nem tudom összefogni már szerencsére. :)

2012. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szülés után 3 hónappal rövidre vágattam a hajam. Egyrészt azért, mert nagyon hullott, másrészt én is állandóan összefogtam és már nagyon untam. Úgy gondoltam, minek legyen hosszú hajam, ha úgysem hordom kiengedve.
2012. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem vállig ér és többnyire kiengedve hordom, csak itthon van lófarokan hogy ne zavarjon a főzésben, házimunkában.
2014. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!