Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A III. kerületi Harrer Pál,...

A III. kerületi Harrer Pál, és az Andor Ilona általános iskolákról vélemények?

Figyelt kérdés
Iskolaválasztás előtt nagy segítség lenne néhány benyomás, tapasztalat! Köszönöm!
2014. jan. 9. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az Andor Ilonába jártam (akkor még Leövey Klára). :)

Nagyon szerettem!

Vannak még akik mindig ott tanítanak az akkori gárdából, meg olyan is van, aki nekem volt kortársam, és ott tanít.

Talán csökkent az össz. színvonal, de még mindig jókat mondanak róla.

A Harrer Pált nem ismerem.

2014. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én Harreres vagyok és magát a sulit nagyon szeretem ( nekem csak az osztály közösségünkkel vannak problémáim de ez nyilván változó ) A suliban lévő legtöbb tanár nagyon segítőkész . Én angol tagozatos vagyok ami azt jelenti ,hogy heti 6 db angol órám van .Ezek közül egy héten kettő olyan óra amit Amerika Angol tanár tart ( akivel csak angolul tudunk beszélni ). Elsős korom óta vannak ilyen óráim . Rengeteg jó programja van a sulinknak pl a Harrer Piknik ,Sport nap, Harrer Gála stb
2014. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Andor Ilonába járok.

IMÁDOM. Nem szeretnék elmenni... :)

Ének-zene nagyon jó, talán ének-zene suliba fogok menni emiatt :)

Oktatás is jó (nem gyenge). A tanárok többsége jó.

Semelyik gimi sem elég jó... :( c:

2014. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az Andor Ilona iskola igazgatónőjénél volt csörténk, és nagyon téved, ha azt hiszi, nem lesz folytatása. Mielőtt oda mentek, szépen üljetek le vele, ha van külön kérésetek, nem fogja rejtegetni a véleményét.
2019. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!