Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik legyen:Boldizsár,...

Melyik legyen:Boldizsár, Máté, Marcell, Zsombor, Andor, Péter Pál, Dénes, Mátyás?

Figyelt kérdés
A családnevünk hagyományos,gyakori név.
2012. dec. 30. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Marcell,Máté tetszik.

Zsombor semleges.

Többi nem tetszik.

2012. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Barmelyik ezek kozul szep! Nekem nagyon tetszik a Denes mert szamomra az egy igazi ferfias nev.
2012. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A Mátéból és Zsomborból sok van manapság ezért nekem ezek a nevek alapból kiesnek a listából. A Marcell a fiam születése előtt nálunk is felmerült, de nekem hangzásilag nem igazán tetszik. (Inkább a Márton) A listán lévő többi név az a kategória amiből időnként fel-felbukkan egy, de sohasem volt igazán gyakori név. A Péter talán az egyetlen kivétel ami mondjuk 30 éve "divat" név volt. Mostanra teljesen elfelejtették, alig ismerek ilyen nevű kisfiút. Így azt gondolom, hogy bármelyik név jó lehet annak függvénében, hogy melyik tetszik a legjobban illetve melyik hangzik a legjobban a vezetéknévvel együtt.
2012. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1.Máté,Zsombor gyakori-ezért hezitálok én is.Férjemnek nagyon tetszik a Zsombor,ezért nem vetettem el..Máté bibliai név,a másik fiamnak is az van ezért még mindig listás.

2.Péter Pál-csak így együtt tetszene és nagyon jónak találom kisfiúknak a Palkó becenevet.A férjem nincs oda a Pál névért.

3.Dénes-üldöz hónapok óta.Tetszik a Dini becézése is és ráadásul nem gyakori.

4.Marcell tetszik (a családnak is)de nem fogott meg 100%ban.

5.Boldizsárt,Andort, a férjemnek nem tetszenek bár nem zárkózott el teljesen.


Szóval itt tartunk most és mindjárt szülök:(

köszönöm a véleményeket!

2012. dec. 30. 09:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Máté vagy Péter, ha nagyon nem akartok gyakorit, szerintem az Andor még jó.
2012. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Boldizsár, Marcell, Zsombor, Andor kivételével bármelyik.

Én a megmaradtak közül a Dénest adnám.

2012. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen a Máté gyakori de Bibliai,és nekem ez anno sokat jelentett,így lett az egyik fiam Máté:)nekem fontos hogy egy név jelentsen valamit ami nem mindennapi;)
2012. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Máté vagy Dénes :)
2012. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Marcell, Máté, Zsombor nagyon szép nevek! A Mátyás meg nagyon jó, mert mondhatod neki, hogy Mátyás király!! :) :)
2012. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Zsombor!!!:)
2013. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!