Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Írásnál nagyon rányomja...

Írásnál nagyon rányomja grafit ceruzát hogyan segítsünk kisfiúnknak?

Figyelt kérdés
Rajzolásnál semmi gond,szépen rajzol ügyes.Hátlapot is tettünk már be,a lap mögé.Szépen ír de annyira jól szépen szeretné az írást hogy rányomja a ceruzát.
2014. ápr. 2. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno egy pohár szájára gumiztak egy papírt anyumék, és arra kellett írnom úgy,hogy ne szakadjon át. Utáltam, de nem nyomtam a ceruzát. Előtte meg görcsölt az egész kezem az írástól.
2014. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aculluca válasza:
0%
kinövi, plusz amúgy is gépelni fog
2014. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kICSIT TORNÁZTASSÁTOK MEG A KEZÉT.mIELÖTT IRNI KEZDTEK. pL EGY CSEPP,CSEPEREREG AZ ESŐ,KÉT CSEPP,DÜBÖRÖG, hu bocsi a caps lock miatt.. Szóval van egy ilyen mondoka,hogy egy csepp,2 csepp,kézzel mintha gépelne. dübörög az ég(ökölbe szoritott kézzel asztalt "verni". s végül süt a napocska. a két kezét amagsba teszi:) Mi minden órát igy kezdtünk elsőben,mai napig bennem van,pedig már vagyok 28.

Nem tudom,esetleg rotring ceruza? Vagy azzal nem leht irni?Nem tudom,mi 3.ban irhattunk csak azzal (S csak töltőtollal).

2014. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!