Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek gáz ha a 8 hónapos...

Szerintetek gáz ha a 8 hónapos kisfiunknak csak valami nagyon apró dolgot veszünk, ha veszünk egyáltalán vlmt karácsonyra? Sok nemvárt kiadásunk volt, sajnos.

Figyelt kérdés
A lányom 3 éves, neki már vettem, meg persze kap a rokonoktól is. Van egy keresztfiunk, Fisher Price 10ezres ajándékot vettünk és olyat akartam a mi kicsinknek is, de nincs rá már pénz:(
2012. dec. 4. 13:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem az ár a lényeg.
2012. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Persze tudom, de azért mégis rossz, hogy az egyiknek megoldjuk a másik meg semmit sem kap.
2012. dec. 4. 13:43
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Tudod mivel fog a legjobbat játszani? A csomagolópapírral!:)
2012. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én már a keresztgyereknek sem vettem volna olyan drágát...
2012. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem három gyerekem van, már a legelején eldöntöttük, hogy a karácsony nem az ajándékokról fog szólni, s ehhez tartjuk is magunkat. Mindenki csak egy! ajándékot kap, ami rendszerint nem drága dolog. Nem zsugoriságból, hanem elvi megfontolásból. Amikor a kislányom egy éves volt, nagyon vágyott egy tapadókorongos talpú zoknira. Mindig azt mutogatta az unokatesója lábán. Hát azt kapott. 500 ft. volt. Szebb ajándékot nem is vehettem volna neki, öt nap folyamatos hordás után álmában vettem le róla, hogy kimoshassam.
2012. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Háát na....
2012. dec. 4. 13:45
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem az ár a lényeg. És tényleg a csomagolópapírral lesz el a legjobban :-)
2012. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%

8 hónapos! Szerinted a szemedre fogja hányni hogy nem kapott 10 ezerért ajándékot?!

Egyébként add el a kinőtt ruháit, vagy a lány nem használt játékait a neten, és máris lesz pénzed!

2012. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Még kicsi szerencsére, egyáltalán nem fogja érdekelni hogy kap e vmit :) Szerencsére. Gondolj bele milyen rossz lenne ha ugyanezt a 4-5-6 stb. éves gyerekeddel kell megélned aki már várja a meglepit. Persze akkor is lehet trükközni ahogy előttem írták, az én fiam 5 éves és általában a kis olcsó vagy kis semmiség ajándékoknak örül a legjobban...a nagy drága dolgokban meg egyrészt sokszor csalódok, megveszem és nem is olyan jó minőségre vagy ilyesmi (így idén nem is veszek ilyesmit) másrészt azzal meg pont nem játszik...

Nálunk is visszafogott karácsony lesz idén (is) a fiam kap 1 dolgot meg vmi hasznosat, a kisebb babám pedig 15 hónapos ő nem is kap így kifejezetten ajándékot (játékot) "csak" hasznos dolgot, bundazsákot babakocsijába.

2012. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Mi ezt úgy oldottuk meg,hogy a kisfiunk kap "jobb,drágább" játékot,hiszen mégiscsak Ő a legfontosabb, a többi gyerkőc pedig kicsit olcsóbbat,de olyat amit tud használni, illetve a korának megfelelő.


Nekünk is van keresztlányunk, Ő pl. kirakót kap (hercegnőset), az Ő kishúga egy plüss Malackát; sógornőm kislánya meg szivacsszőnyeget (vagy mi a neve...). mindegyik 2000,-Ft körüli,tehát nem nagy összeg. Kisfiunkra többet költöttünk,de nem sokkal (neki 5000,-Ft volt az ajándék-fisher price kulcsok).

Csak azért írtam le,hogy így is ki lehet hozni kevés pénzből. :)


8 hónapos kisfiú anyukája

2012. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!