Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen ajándékot lehet venni...

Milyen ajándékot lehet venni egy kisfiúnak ovis ballagásra?

Figyelt kérdés

Táskát és tolltartót azt már más vesz neki pedig én is egy pókemberes tolltartót akartam neki venni mit lehet neki ajándékba adni??? szereti a pókembert a tini ninja teknőcöket batman-t....

Valamint egy éves kislánynak keresztelőre?



2014. máj. 21. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiú: LEGO, egyéb építő játék, vonatos játék sínekkel, könyv, iskola előkészítő munkafüzet, színező, festék, tempera, gyurma, ruha, füzet, társas játék, szerelős játék (fa elemeket kell össze ragasztani) számolós játék, gyöngyfűző, kártya játék (szorzótáblás, állatos stb.)

[link]

kislány: ruha, labda, plüss, gyermek hangszer, könyv, gyurma, hinta, felfújható játék, mese CD, mese DVD, építő játék, kis vonat, DUPLO , puzzle (fából készült) , horgász játék [link]

2014. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit! Minek kell már óvodai ballagásra is ajándék!? De most komolyan!
2014. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a szüleimtől egy parafatáblát kaptam.szerintem ez jó ajándék egy kisiskolásnak.
2014. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!