Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis ballagásra milyen értékbe...

Ovis ballagásra milyen értékben illik, szoktak adni ajándékot, vagy pénzt?

Figyelt kérdés
Keresztszülők vagyunk, de túl nagy értékben nem tudunk, nem állunk olyan jól anyagilag.Kíváncsi vagyok ez kevésnek számít e, amit adni akarunk.
2012. máj. 29. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
5000ft vagy egy iskolatáska és egy virágcsokor
2012. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon eltér minden családnál.Keresztszülő vagyok.Az egyik kislány iskolás kezdőcsomagot kapott (füzetek, ceruzák stb.), a másik egy éjszakai fényteknőst, mellé egy nyári kisruhát.A mama mindkettőnek iskolatáskát vett.

Ismerős családnál a ballagó ovis 5000 Ft-ot a mamájától, keresztszüleitől pedig tolltartót.

Sok helyen egy plüssjátékot kap a gyerkőc egy kis csokor virággal.Ki mit engedhet meg magának.

2012. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Keresztlányom olyan kis virágcsokrot kapott, amibe egy régóta vágyott barbie-baba volt kötve.

Kérdeztük, hogy vegyünk-e neki mi ajándékot (minőségi iskolás holmit gondoltunk pl márkás színes ceruzát stb), de mondták, hogy ők szeretnének minden ilyet megvenni. Így inkább odaadtuk az általunk szánt összeget.


Iskolatáskát nem javaslok venni... nagyon szülőfüggő, hogy milyet szeretne, és bizony az igazán jó táskák többbtízezer Ft-ba kerülnek már. Lehet, hogy gyűjtenének rá stb, vagy más fazont/márkát képzeltek el...

2012. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Tönn tízezer forintos iksolatáska?!?!? Én biztos egy másik bolygón élek...
2012. máj. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor így olvasva nem adunk keveset.Sajnos nagyon anyagias a családban a felfogás, nagy felhajtást csinálnak a "ballagás" köré.
2012. máj. 30. 08:50
 6/9 anonim ***** válasza:

És végül mit vettetek?


Nálunk is sajnos nagyon anyagias az ajándékozás, de azért valljuk be, mióta ajándékozzák az ovisokat...

Nálunk nem volt divat.

Most meg ebéd, ünneplés, nagycsaládi buli van körészervezve.


Még mi sem tudjuk, mit adjunk, keresztfiam holnapi ballagására...lehet pénzt adunk. Bármi, amit vennénk is több ezer forint...

2012. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocs hogy most válaszolok csak.Pénzt adtunk végül is.Arra költik amire akarják, vagy amire szükség van.
2012. jún. 4. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi fülbevalót adtunk a kisfiúnak.
2012. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Mi is pénzt adtunk végül :))
2012. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!