Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik forgószéket vennétek...

Melyik forgószéket vennétek 1. osztályba készülő lánynak?

Figyelt kérdés

Erről a kettőről várok véleményeket:

[link]

Mennyire lehet zavaró, ha nem gurulós a lába?


[link]

Ennél a tisztításától tartok.


Melyiket választanád a kettő közül?



2014. máj. 25. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szívem szerint egyiket sem venném meg, de ha már mindenképp e kettő közül kell választani, akkor csak a gurulósat! Milyen kényelmetlen már úgy használni, hogy mindig rángassa kézzel azt a nagy böhömöt...

Tuti kényelmes egy bárpultnál, ahol odaül az ember és vedel, de egy asztalnál, ahol teljesen más üléspozició kell az íráshoz, olvasáshoz szerintem kényelmetlen.


A gurulós ha parkettára menne, vágass alá egy irodai szőnyegdarabot, és menjen rá egy padlóvédő. De minimum padlóvédő, mert a parkettának annyi tőle.

2014. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen a gurulosat!
2014. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 20e ft körül mást nem találtam ami csajos. Ha tudsz ajánlani jobbat, akkor azt szívesen fogadom.
2014. máj. 25. 18:39
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Eselyes, hogy mindketto tul magas, nem er le a laba a foldre, labtartoja meg nincs.
2014. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2014. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban a kényelem+praktikum a lényeges egy széknél nem a csilivili pink szín...
2014. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Milyen magas a gyereked?
2014. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Akkor én a nem gurulósra szavaznék.

A gurulós tényleg kényelmesebb, de balesetveszélyesebb is.

Lehet, hogy én vagyok túl béna, de nem egyszer volt már olyan, hogy megpróbáltam vele hintázni, de nem jött össze. Mondjuk, szerencsére komolyabb bajom még nem lett. :D

Ahogy írtad, az elsőt tisztítani is könnyebb lenne.

2014. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mind a kettő ifjúsági, és a lányom is magas, tehát a lába biztosan leérne. Nem értek hozzá, ezért leírnád, hogy ez a szék miben jobb a másik kettőnél!
2014. máj. 25. 19:01
 10/17 A kérdező kommentje:
136 cm magas.
2014. máj. 25. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!