Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályba menne gyermekem...

Első osztályba menne gyermekem, lehet magantanuló?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen, bárki lehet magántanuló elvileg, az igazgatónál kell kérelmezni, megindokolni, és megbeszélni milyen időközönként kell számot adni az otthon elsajátított tudásáról.
2014. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak egy évről lenne szó.
2014. ápr. 30. 19:34
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak 1 évről lenne szó akkor nem tudod őt óviban tartani vagy oda sem jár? Egyébként persze lehet magántanuló ahogy első is írta az igazgatóval kell megbeszélni, kérvényezni stb.
2014. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Miert akarod hogy magantanulo legyen?
2014. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az eslő évben? mikor írni-olvsani számolni tanulnak? ha egyébként egészségügyi vagy egéyb indok nagy baromság magántanulónak lennie...
2014. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez csak teoretikus kérdés, mindenféle megoldáson gondolkodom. Ez igen hosszú történet, nincs egészségügyi oka.
2014. máj. 5. 17:27
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja jár oviba, semmiképp nem akarom, ha akarnám maradhatna, de Ő már nem ovis, nagyon nem!
2014. máj. 5. 17:28
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mi az okod, de gondold át az összes lehetőséget mert vannak speciális iskolák, vannak alternatív iskolák (pl. Waldolf) kaphat a normál iskolában felmentést egy-egy tárgyból stb. A közösség életre tanít, szerezhet barátokat, tanulhat, ismerkedhet stb.
2014. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Fanta ***** válasza:
100%
Szerintem,ne add magántanulónak,ha nem akadályozott a tanulásban!Nekem atipusos autista gyerekemet akarták magántanulónak tenni(figyelme miatt),de én nem engedtem!!!!Nem bántam meg,mert a közösségben fejlődött a kommunikációja,és a szociális készségei!
2014. máj. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Az Waldorf, te szerencsétlen!


Vagy laccsolsz, latol? :)

2014. máj. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!