Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ismeri valaki a Belmil iskolat...

Ismeri valaki a Belmil iskolatáskát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Nem kicsi ez egy elsős gyereknek? Hanyadik osztályig használható egy ilyen táska?


[link]


2014. jún. 9. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsi, de ne nagyon tervezed hosszabb távra.
2014. jún. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is ezt a márkát nézte, de számomra sem ismerős, és ahhoz meg elég drága, hogy kísérletezzünk vele. Mondjuk nálunk csak heti kétszer használják majd a táskát, hétfőn be-, pénteken hazahozzák.
2014. jún. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Melyik típus/márka lenne jobb? Melyiket ajánljátok?
2014. jún. 10. 07:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó minőség, vízálló, 2 évv teljes körű gari van rá.

Egy szerbiai magyar cég gyártja.

Mi ilyet vettünk: [link]

Ez a legkisebb méret.

Lefényképeztem a lányom, hogy hogy áll rajta, ha gondolod felteszem.

2014. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, szivesen megnézném a képet. Ez mennyire nagy? Szerinted 2. osztályban is jó? Nem tudtam, hogy különböző méretek vannak ebből is. Csak jókat olvastam erről a márkáról, de személyesen még nem láttam.
2014. jún. 11. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kisiskolásnak elég a kis méret (egyébként nincs olyan marha nagy különbség).

Én úgy tervezem, hogy 3 évig ezt használja.

Az alja merev, amikor ledobja a földre a tatyit, nem borul fel és így strapabíró is. :)

Igényesen van megcsinálva.

Jók a pántok is, a háta is, a lányom szerint nagyon kényelmes. Sok a fényvisszaverő csík rajta.

Belül több kis fakk van, külön az A4-es és az A5-ös füzetboxnak, meg egyebek, de nincs túlkombinálva.

2014. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, azt hiszem ennél maradunk.
2014. jún. 11. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!